Tuesday, June 25, 2024
Home / PARTNER MK  / Co to jest trymer damski i do czego służy?

Co to jest trymer damski i do czego służy?

Mały przyjaciel każdej kobiety

Trymer damski

fot. materiał Partnera

Trymer do tej pory był znany jako urządzenie, które służy, przede wszystkim mężczyznom, głównie do przycinania brody i wąsów. Obecnie na rynku coraz częściej można znaleźć również trymery damskie. To wszechstronne urządzenia, które pomagają w codziennej pielęgnacji ciała. Do czego służy trymer damski i jak można go wykorzystać?

 

Co to jest trymer damski?

Trymer damski to wielofunkcyjne urządzenie, za pomocą którego można precyzyjnie usuwać włosy z różnych części ciała. Do czego służy trymer damski? Przyda się do usunięcia włosów z twarzy, głowy czy okolic bikini. Za pomocą trymera można też skutecznie wyregulować brwi i pozbyć się niechcianych włosów z nosa.

Do czego służy trymer damski?

Trymer damski to urządzenie, które bez problemu poradzi sobie nawet z najkrótszymi włosami. Co więcej, przy jego pomocy można usunąć również włosy, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach, np. w okolicy bikini. Cały zabieg jest zupełnie bezbolesny, co zdecydowanie podwyższa komfort całej procedury. Nie trzeba też się obawiać o ewentualne zacięcia, o które całkiem łatwo np. w przypadku golenia za pomocą tradycyjnej maszynki jednorazowej.

Trymer damski – do czego możesz go wykorzystać?

Trymer damski to wszechstronne urządzenie, które przyda się do:

 

• regulacji brwi,
• pozbycia się włosów z nosa,
• usunięcia włosów z okolic bikini,
• usunięcia włosów z okolicy pach.

 

Jak widać, to niepozorne urządzenie może przydać się w wielu sytuacjach. Jego zastosowanie jest niezwykle szerokie.

Trymer damski Philips – w praktycznym zestawie

trymer damski w zestawie

fot. materiał Partnera

Trymery damskie są dostępne jako autonomiczne urządzenia, ale nie tylko. Można je również dostać jako część większych, bardziej kompleksowych zestawów przeznaczonych do golenia i depilacji całego ciała. Właśnie taki Beauty Set z trymerem damskim można znaleźć w ofercie marki Philips, a chodzi o ten model: https://www.philips.pl/c-p/BRE740_90/series-9000-zestaw-pielegnacyjny. W zestawie 10w1, oprócz podstawowego urządzenia do depilacji, znajdują się również m.in:

 

• trymer damski do bikini z nasadką,
• trymer precyzyjny,
• obrotowy pilnik do stóp,
• pęseta z lampką.
• nasadka napinająca skórę,
• szczoteczka złuszczająca skórę.

 

To wszystko sprawia, że kupując jeden produkt, można tak naprawdę zyskać kilka urządzeń o różnych funkcjach, w tym również trymer damski i nie tylko.

Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ