Monday, May 27, 2024
Home / PARTNER MK  / Co to jest Paint With Diamonds?

Co to jest Paint With Diamonds?

Szukasz sposobu, by się wyciszyć? Spróbuj tego

Haft diamentowy

fot. materiał Partnera

Sztuka potrafi być doskonałym sposobem na relaks umysłu oraz uspokojenie się po całym dniu pełnym wyzwań. Ciekawym pomysłem na obcowanie z nią jest haft diamentowy

 

Paint With Diamonds – diamentowy obraz

Haft diamentowy polega na umieszczaniu w odpowiednim miejscu drobnych, kolorowych diamencików przy pomocy specjalnego aplikatora. Praca przebiega na wcześniej przygotowanym tle, które jest podzielone na obszary zaznaczone różnymi barwami lub numerkami. Instrukcja dołączona do zestawu kieruje użytkownika przez sekwencje pracy.
Płotno, na którym pracujemy jest pokryte delikatną warstwą klejącą, której substancja doskonale zatrzymuje na sobie diamenty. Wygodny aplikator zwalnia nas z bezpośredniego naklejania, więc nie musimy martwić się o pobrudzenie podczas czynności. Klej mocno trzyma elementy na powierzchni, nawet z biegiem czasu nie odpadają one od niej.

 

Mozaika diamentowa jest dużo bardziej estetyczna od malowania po numerach bądź haftowania. Jest czymś całkowicie nowym, co zyskuje coraz większe grono wielbicieli. Diamentowe malowanie jest bardzo proste, wymaga od Ciebie jedynie zagospodarowania na nie czasu oraz pewnej dozy cierpliwości.

Jakie ma zalety mozaika diamentowa?

Diamentowa mozaika stała się popularną formą relaksacji. Przy układaniu obrazu musimy skupić się na czynności, koncentrujemy się na niej, dzięki czemu możemy uwolnić się od innych uporczywych myśli. Powtarzalne ruchy wpływają kojąco. Tego typu zajęcie może być świetną okazją do czynnej medytacji oraz skupieniu się na siebie. Tworzenie mozaiki jest niezwykle wyciszające, ale też rozwijające. Zestaw do samodzielnego wykonania, który zawiera nie tylko obraz, ale również sztalugę może być świetnym prezentem dla bliskich. Szczególnie w przypadku dzieci jest to zaproszenie do świata wyobraźni oraz kreatywności.

 

Diamond painting jest bardzo łatwy, ponieważ naszym zadaniem jest postępowanie krok po kroku za wskazówkami producenta. Dzięki temu nawet osoby o bardzo małych zdolnościach manualnych potrafią stworzyć coś pięknego. Dużą zaletą jaką ma tworzenie obrazu z diamentów jest wielka satysfakcja ze swojej pracy. Wraz z upływem kolejnych etapów odsłania się coraz więcej, a niepozorne małe elementy zaczynają tworzyć spójną całość. Efekt końcowy jest hipnotyzujący oraz niezwykły, kiedy widzimy jak mieni się i nabiera wymiaru.

 

Dzieje się to również dzięki doskonałemu opracowaniu każdej części zestawu. Płotno jest mocno naciągnięte na ramę, przez co dużo wygodniej się pracuje, a każde z narzędzi pracy zostało przystosowane pod rękę użytkownika. Wyszlifowane diamenty mienią się, a ich kolor nie blaknie nawet przy długiej ekspozycji na światło.

Trójwymiarowy obraz, który ozdobi Twój dom

Technika haftu diamentowego sprawia, że każdy może stać się twórcą prawdziwego dzieła sztuki. Zobaczysz jak pod Twoją ręką obraz ożywa i staje się trójwymiarowym. Efekt końcowy jest piękny i z powodzeniem może stać się ozdobą w domu. Mozaiki występują w różnych kolorach, dzięki czemu możesz wybrać taką, która spójnie będzie pasowała do miejsca, w której ją zawiesisz. Bogata oferta tematyczna obrazów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne krajobrazy, abstrakcje, zwierzęta zatrzymane w ruchu oraz portrety. Wszystko to może stać się tłem Twojej pracy. Obrazy występują w różnych rozmiarach, pasują idealnie zarówno na dużych przestrzeniach typu salon lub sypialnia w domu rodzinnym jak i nie będą przytłaczać małej kawalerki.

 

Malowanie diamentami sprawi, że będziesz mógł się cieszyć piękną dekoracją, która została przez Ciebie samodzielnie wykonana. Wejdź na stronę https://artimento.pl/haft-diamentowy-diamentowa-mozaika i poznaj najpiękniejsze obrazy z haftem diamentowym.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ