Sunday, June 23, 2024
Home / POLECAMY  / Co mężczyźni lubią w łóżku? Co ich podnieca i co lubią słyszeć w łóżku? Poradnik

Co mężczyźni lubią w łóżku? Co ich podnieca i co lubią słyszeć w łóżku? Poradnik

Co mężczyźni lubią w łóżku? Co ich podnieca w kobietach?

Jak podniecić faceta

Co najbardziej podnieca mężczyzn w łóżku? Fot. Adobe Stock

Pragniesz rozbudzić zmysły swojego mężczyzny? Zastanawiasz się, co lubi robić w łóżku najbardziej? Powszechnie wiadomo, że każdy facet jest inny. Jednak jest kilka pragnień, które dotyczą niemal wszystkich mężczyzn

Co lubią mężczyźni w łóżku

1. Panowie uwielbiają seks oralny (nazywany też seksem francuskim czy miłością francuską), który polega na stymulowaniu narządów płciowych za pomocą ust i języka, szczególnie, gdy to oni doświadczają go ze strony kobiety. Fellatio (oralne pieszczoty penisa) sprawia im przyjemność nie tylko ze względu na mocne doznania wynikające z unerwienia członka. Podczas seksu oralnego mężczyźni czują się w pełni akceptowani przez partnerkę, na nich skupiona jest cała uwaga. W tym rodzaju zbliżeń to oni przyjmują stymulację, a nie są jej dawcami. Panowie podkreślają również, że seks francuski jest wyjątkowo czuły, gdyż kobiece usta są niezwykle delikatne, a sprawiane nimi pieszczoty gwarantują zupełnie inne odczucia, niż podczas klasycznego seksu.

2. Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta jest aktywna w łóżku i potrafi przejąć inicjatywę. Panie często decydują się na bierność podczas stosunków, ponieważ nie wiedzą jak się zachować, wstydzą się otworzyć przed partnerem albo obarczone są negatywnymi przekonaniami na temat seksu. Niestety z taką postawą trudno zadowolić swojego partnera w łóżku, ale przede wszystkim samej czerpać przyjemność z seksu. Jeśli pragniesz, abyście zarówno ty, jak i twój mężczyzna, poczuli się spełnieni, rozmawiaj z partnerem o waszych potrzebach oraz bądź otwarta na pomysły dotycząc nowych praktyk seksualnych.

3. Mężczyźni kochają, gdy kobieta wydaje z siebie odgłosy podczas seksu. Niestety, większość kobiet ma z tym problem. Wynika to z oporów wewnętrznych albo obaw, że ktoś z domowników lub sąsiadów może usłyszeć, co dzieje się w sąsiednim mieszkaniu lub pokoju. Jęki i krzyki kobiety w czasie stosunku mężczyźni odbierają jako przejaw jej zaangażowanie. Ponadto, gdy kobieta wydaje z siebie odgłosy, to facet ma pewność, że jest jej dobrze. Wielu panów podkreśla również, że jęki są dla nich niezwykle podniecające. 
 

Kiedy wiesz, co tobie sprawia przyjemność w seksie i co lubią mężczyźni w łóżku, możesz bardziej świadomie podchodzić do seksu, aby czerpać z niego satysfakcję, spełnić fantazje i pragnienia swoje i swojego faceta. Zawsze pamiętaj, aby nie robić nic na siłę, gdyż oboje powinniście odczuwać przyjemność. Żadne z was nie może być do niczego zmuszane. To ważne, aby wiedzieć, co facet lubi najbardziej w łóżku, lecz równie istotne jest dbanie o swoje własne samopoczucie.

 

Zobacz też, co podnieca mężczyzn:  Seks na niedzielę. 11 zabaw erotycznych dla par

 

Jak być dobrą w łóżku?

Kobiety często szukają odpowiedzi na pytanie: „Jak być dobrą w łóżku”. Jednak w seksie nie chodzi o to, by skupiać się na siłę na tym, jak zadowolić partnera, ale by stworzyć atmosferę bliskości, zaufania, w której możliwe jest swobodne eksplorowania własnych potrzeb.

Jeśli zastanawiasz się, jak zadowolić partnera w łóżku, zacznij od efektownej gry wstępnej. Uwiedź swojego mężczyznę. Możesz powoli rozbierać się przed nim, szeptać mu do ucha swoje fantazje erotyczne, całować go i pieścić w miejscach erogennych lub dotykać się w celu rozbudzenia jego zmysłów.

Przejmij inicjatywę, mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta bierze sprawy w swoje ręce. Niech seks będzie źródłem radości i okazją do eksplorowania własnych potrzeb.

Zapomnij o swoich kompleksach. Pewność siebie i akceptacja własnego ciała jest ważniejsza od jego wyglądu, i zapewnia naturalność i swobodę podczas seksu. Gdy poczujesz się pewnie ze swoim ciałem, będziesz bardziej otwarta na śmiałe eksperymenty np. masturbację przy partnerze. Z pewnością wpłynie to na poprawienie jakości waszego życia seksualnego.

 

Zobacz:  Mity o masturbacji

 

Co podnieca mężczyzn w kobietach?

Jesteś ciekawa, co najbardziej podnieca mężczyzn w kobietach? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Nawet, gdy mężczyźni mówią, że najbardziej w kobietach podnieca ich seksowny wygląd, to dla każdego oznacza to coś innego. Może to być kształt ciała, albo wystająca spod ubrania bielizna, albo pończochy. Może to być głęboki dekolt, obcisła sukienka albo piękny uśmiech. Kilka lat temu jeden z portali randkowych przeprowadził ankietę, z której wynikało (co dla wielu osób może być zaskoczeniem), że bardziej atrakcyjna jest dla nich naturalność niż przesadzony ubiór czy makijaż.
Nie myśl więc obsesyjnie o tym, jak podniecić faceta, ale jak sprawić, abyście oboje czuli się w waszym związku dobrze. Być może najbardziej podniecający dla niego będzie twój dotyk w codziennej relacji i twoja uważność na to, co mówi, co robi.


Co podnieca mężczyzn w kobietach? Sprawdź
: Kim jest kobieta femme fatale?

 

 

Co facet lubi słyszeć w łóżku?

Komunikacja w seksie jest kluczową sprawą. Facet lubi słyszeć w łóżku, że jest ci z nim dobrze, ale nie kłam i nie udawaj – lepiej nakieruj, co może zrobić inaczej, gdzie i jak cię dotknąć, abyś odczuwała więcej satysfakcji. A jeśli zastanawiasz się, jak mówić do swojego męża, partnera czy chłopaka podczas seksu to pamiętaj, że panowie uwielbiają, gdy kobieta podkreśla ich męskość. Z tego względu odpuść sobie pieszczotliwe nazwy typu „Misiek”, „Dziubek”, „Aniołek”, „Tygrysek” czy „Pysiaczek”. W łóżku możesz mówić do swojego mężczyzny „Kochanie” czy „Przystojniaku”. Najlepiej jednak zapytać go wprost, jak formę lubi najbardziej, gdyż, co mężczyźni lubią w sexie zależy od mężczyzny. A każdy z nich jest inny.

 

Zobacz też:  Jak uprawiać seks, by czerpać z niego przyjemność – poznaj nowe trendy erotyczne

TAGI

Erotyka, seks, tabu, ciało. Piszę o sprawach, o których inni wolą milczeć.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ