Wednesday, February 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Co kupić komuś, kto uwielbia herbatę? Cztery pomysły

Co kupić komuś, kto uwielbia herbatę? Cztery pomysły

Aby milej było celebrować codzienny rytuał

filiżanka herbaty

fot. Pixabay

Herbata to popularny napój, który ma wielu zwolenników. Jakiego rodzaju podarunek najlepiej sprawdzi się w przypadku miłośnika ziołowych naparów — kubek do herbaty, zaparzacz do herbaty na kubek, a może kubek ceramiczny z zaparzaczem do herbaty?

 

Imbryk — doskonały prezent dla miłośników herbaty

Imbryk to pierwszy pomysł na upominek dla fana herbaty. Naczynia tego typu mogą się różnić  między innymi materiałem, z którego zostały wykonane. Bardzo elegancko prezentują się imbryki ceramiczne. Długo trzymają ciepło i nadają się do parzenia każdego rodzaju herbaty. Są one także łatwe w utrzymaniu w czystości i mogą być używane razem z podgrzewaczem. Na sklepowych półkach spotkać można również szklane imbryki. Jako że są one przezroczyste, pozwalają na bieżąco obserwować proces parzenia herbaty. Do ich zalet zaliczyć można także łatwość w czyszczeniu oraz fakt, iż nie zmieniają smaku naparu. Kolejna propozycja to imbryk żeliwny. Cechuje się on bardzo dużą trwałością. Zaparzona w nim herbata utrzymuje wysoką temperaturę przez długi czas.

imbryk z zaparzaczem

fot. materiały prasowe

Kubek do zaparzania herbaty — praktyczny upominek dla amatora ziołowych naparów

Każdy miłośnik ziołowych naparów ucieszy się z pewnością z dużego kubka do herbaty. Kubki do parzenia herbaty najczęściej mają pojemność między 250 a 750 ml. Produkowane są ze szkła, ceramiki lub stali. Do wyboru mamy klasyczne naczynia tego typu oraz kubki do herbaty z zaparzaczem zatrzymującym liście i drobinki, gwarantując pełen komfort delektowania się ulubionym napojem. Godne polecenia są także kubki do herbaty z przykrywką, która chroni przed przedwczesnym stygnięciem naparu i jego przypadkowym rozlaniem. Ciekawą alternatywą dla jednokolorowych, wysokich kubków do herbaty mogą być naczynia pokryte różnego rodzaju dekoracyjnymi wzorami, na przykład kwiatowymi lub geometrycznymi. Bogaty wybór eleganckich, wielkich kubków do herbaty znaleźć można TUTAJ.

kubek z zaparzaczem

fot. materiały prasowe

Kubek z zaparzaczem do herbaty — sprawdzony podarunek dla smakoszy herbaty

Gwarancją codziennych, małych sukcesów w uszczęśliwianiu osoby, która nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki ulubionej herbaty jest zaparzacz od Tadar.pl. Mianem tym określa się niewielki gadżet kuchenny, przeznaczony do zaparzenia 1 porcji ulubionego naparu. Jeżeli chodzi o materiał wykonania, możemy mieć do czynienia między innymi z zaparzaczami metalowymi, które najczęściej przyjmują postać nożyczek zakończonych kulą. Druga propozycja to zaparzacz ceramiczny, którego główną zaletą jest to, że nie pozostawia charakterystycznego posmaku. Miłośnikom zabawnych upominków do gustu przypadnie natomiast silikonowy zaparzacz, na przykład w kształcie ludzika, zwierzątka czy owocu. Materiał ten jest elastyczny, odporny na wysokie i niskie temperatury oraz łatwy w czyszczeniu.

zaparzacz ludzik

fot. materiały prasowe

Kubek termiczny do herbaty — uniwersalny prezent dla herbaciarza

Kubek termiczny to niezwykle praktyczny gadżet, dzięki któremu smakiem ulubionej herbaty możemy się delektować  również poza domem — w drodze do pracy, na spacerze czy podczas weekendowej wycieczki za miasto. Jak wybrać idealny prezent tego typu? Przede wszystkim powinien być szczelny i przez długi czas utrzymywać wysoką temperaturę napoju. Kubek termiczny może być wykonany z plastiku, szkła czy stali. Bogaty wybór wysokiej jakości kubków termicznych do herbaty znaleźć można na stronie: https://tadar.pl/kategoria/kubki-termiczne.

kubek termiczny

fot. materiały prasowe

Z czego ucieszy się każdy herbaciarz? Z powodzeniem można mu wręczyć na prezent zarówno zestaw herbat, kubek z sitkiem do herbaty czy kubek z dzbankiem do herbaty. To niedrogie, a jednocześnie praktyczne upominki, które doskonale sprawdzają się podczas codziennego parzenia ulubionego naparu.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ