Wednesday, April 24, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Co będzie modne jesienią – polscy projektanci proponują

Co będzie modne jesienią – polscy projektanci proponują

Już wiemy co będzie modne jesienią! Oto szybka ściąga z kolekcji polskich projektantów jesień zima 2013 - Paprocki & Brzozowski, Simple, Zień, BOHOBOCO!

lata 60te

Moda powraca, ale zawsze w innym wydaniu. Tej jesieni będziemy zwracać się ku latom 60. Zainspiruj się stylem najsłynniejszej modelki tamtych lat Twiggy!

Już wiemy co będzie modne jesienią! Oto szybka ściąga z najnowszych kolekcji polskich projektantów jesień zima 2013 – Paprocki & Brzozowski, Simple, Zień, BOHOBOCO!

1.       Lata 60.

Moda powraca, ale zawsze w innym wydaniu. Tej jesieni będziemy zwracać się ku latom 60. Zainspiruj się stylem najsłynniejszej modelki tamtych lat Twiggy. Zwróć uwagę na sukienki z brakiem wcięcia w talii (BOHOBOCO) i kołnierzyki typu bebe – o zaokrąglonych rogach (Simple). Ważnym dodatkiem uzupełniającym stylizację będą kryjące rajstopy (BOHOBOCO).

lata 60te

Moda powraca, ale zawsze w innym wydaniu. Tej jesieni będziemy zwracać się ku latom 60. Zainspiruj się stylem najsłynniejszej modelki tamtych lat Twiggy!

2.       Kalejdoskop

Świeży, światowy trend na kalejdoskopowe printy podchwycił – jako pierwszy na naszym podwórku – Maciej Zień. Jego kolekcja na jesień „Kalejdoscope” cała oparta jest na skojarzeniach z tytułowym urządzeniem optycznym. Mamy więc nie tylko symetryczne kolorowe printy na białych jedwabiach, dekoracyjne, mieniące się kamienie przypominające wnętrze kalejdoskopu, ale także geometryczne cięcia połączone z typowymi dla Zienia –  delikatnymi drapowaniami tkanin.

zien kalejdoskop

Świeży, światowy trend na kalejdoskopowe printy podchwycił – jako pierwszy na naszym podwórku – Maciej Zień

 3.       Neony

Jaskrawa, cytrynowa żółć najjaśniej zaświeciła na pokazie Simple na jesień/zimę 2012/2013. Płaszcz , sukienka czy jedynie torebka w tym kolorze? – to już zależy od naszej odwagi. Starajmy się po prostu, by tej jesieni nasze szafy nie były całkowicie szare.  Uwaga, trend na soczyste kolory szybko nie przeminie.

neone modne 2012

Jaskrawa, cytrynowa żółć najjaśniej zaświeciła na pokazie Simple na jesień/zimę 2012/2013

4.       Rękaw ¾

Niepraktyczny? I co z tego. Na każdej kobiecie wygląda świetnie, a przecież o to chodzi. Z zimnem będziemy walczyć zakładając pod spód ciepły sweterek. Płaszcze i kurtki z rękawem ¾ na jesień lansują Paprocki & Brzozowski (koniecznie bez wcięcia w talii, w modnym klimacie lat 60.) oraz Simple (urocze żakiety a la Jackie Kennedy).

rekaw trzy czwarte moda

Płaszcze i kurtki z rękawem ¾ na jesień lansują Paprocki & Brzozowski (koniecznie bez wcięcia w talii, w modnym klimacie lat 60.) oraz Simple (urocze żakiety a la Jackie Kennedy)

Tekst i wybór zdjęć: Joanna Depa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ