Sunday, May 19, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Clicktrans.pl – Twoja przesyłka online, bez granic!

Clicktrans.pl – Twoja przesyłka online, bez granic!

Masz już dość dźwigania paczek i niekończących się kolejek na poczcie? Chcesz zorganizować przeprowadzkę, lecz nie wiesz od czego zacząć? Podpowiemy.

fot. materiał prasowy

Masz już dość dźwigania paczek i niekończących się kolejek na poczcie? Chcesz zorganizować przeprowadzkę, lecz nie wiesz od czego zacząć? Oszczędź sobie stresu i skorzystaj z platformy Clicktrans.pl, właśnie tutaj znajdziesz najlepszą opcję transportu za pomocą jednego kliknięcia – zupełnie za darmo!

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Myśl o tym, że czeka Cię wysyłka nietypowej paczki lub (o zgrozo!) – przeprowadzka za granicę przyprawia Cię o dreszcze? Nie przepadasz za czasochłonnymi poszukiwaniami kuriera, który podjąłby się transportu w rozsądnej cenie? Jesteś fanką nowoczesnych rozwiązań, które pomagają zaoszczędzić?

W takim razie Clicktrans.pl jest właśnie dla Ciebie! Ten pierwszy w Polsce, bezpłatny serwis aukcji transportowych łączy osoby poszukujące transportu przesyłek z firmami transportowymi, które poszukują dodatkowych zleceń. To rozwiązanie pomoże Ci zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu, ponieważ Twoja przesyłka jest dostarczana „przy okazji”. Clicktrans.pl to baza ponad 10 tysięcy zweryfikowanych przewoźników, którzy każdego dnia przemierzają trasy w Polsce i w Europie.

Jak przesyłać i oszczędzać?

Wystarczy, że wystawiając ogłoszenie wybierzesz kategorię przesyłki oraz wyznaczysz termin i trasę. Już po chwili zgłoszą się do Ciebie przewoźnicy, którzy kursują na wybranym odcinku i dysponują jeszcze wolną przestrzenią ładunkową, która czeka…właśnie na Twoją przesyłkę. W ten sposób, dzięki Clicktrans.pl korzystają wszyscy – Ty otrzymujesz wyjątkowo atrakcyjne oferty transportu, przewoźnicy nie muszą jechać „na pusto”, a w konsekwencji zmniejsza się emisja
CO₂ do atmosfery.

Oprócz oszczędności pieniędzy zyskujesz także wygodę – nie musisz nawet wychodzić z domu ani prosić nikogo o pomoc!

– Format aukcji transportowych to prawdziwa rewolucja w przesyłaniu. Nie musimy już dzwonić do firm transportowych i prosić o indywidualny cennik. Dotychczasowe role odwracają się – teraz to firmy transportowe zgłaszają się do nas i konkurują o nasze zlecenie – tłumaczy Agnieszka Korzeniewska z Clicktrans.pl.

Tylko od nas zależy, czy wybierzemy którąś z ofert. Nie musimy także obawiać się o bezpieczeństwo przesyłki: każda z firm zarejestrowanych w serwisie podlega dokładnej weryfikacji, a Ty sama także masz możliwość zapoznania się z komentarzami do poprzednich aukcji przewoźnika.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Kiedy Clicktrans.pl może okazać się szczególnie przydatny?

Przeprowadzki

Przeprowadzasz się w nowe miejsce lub do innego kraju i oprócz samej usługi transportowej potrzebujesz także pomocy z zapakowaniem przedmiotów, załadunkiem i rozładunkiem? Nic prostszego! Nie zapomnij napisać o tym w ogłoszeniu, a przewoźnicy złożą Ci oferty z całkowitą kwotą za kompleksową usługę. Nie musisz obawiać się o ukryte koszty – suma przy ofercie, którą wybierzesz to dokładnie ta sama kwota, którą w rzeczywistości zapłacisz przewoźnikowi.

Transport pupila

Jeśli decydujesz się przeprowadzkę, nie możesz zapomnieć o swoim pupilu. A może planujesz dłuższą podróż? Chcesz uchronić zwierzaka przed przykrym doświadczeniem podróży samolotem lub nie masz możliwości przewiezienia go w bezpiecznych i komfortowych warunkach? Na Clicktrans.pl możesz bez obaw zlecić transport zwierzęcia przewoźnikom posiadającym stosowne uprawnienia.

Zakupy internetowe

Buszowanie w sklepach online nie jest Ci obce? Kupujesz, a może sprzedajesz na Allegro? Zamawiasz kosmetyki i ubrania przez Internet? Gdy przesyłasz zakupy z Clicktrans.pl, oszczędzasz na transporcie, co w praktyce oznacza, że możesz jeszcze bardziej zaszaleć.

Nietypowa paczka

Pamiętasz o paczce, którą obiecałaś przyjaciółce mieszkającej w Krakowie? A może mieszkasz za granicą i chcesz przesłać prezenty rodzinie w Polsce? Bez względu na to, co przesyłasz – począwszy od słodyczy i ubrań, przez meble, rower, sprzęt RTV AGD, dzieło sztuki, instrument muzyczny, aż po…samochód, z Clicktrans.pl znajdziesz najkorzystniejszą opcję transportu.

Ostatnio przesłane z Clicktrans.pl:

Przeprowadzka z Warszawy do Londynu za 490 zł (oszczędność 510 zł)

Paczka z Radomia do Edmen (Niemcy) za 60 zł (oszczędność 55 zł)

Zabawki i ubranka dziecięce z Gdańska do Katowic za 50 zł (oszczędność 150 zł)

Transport kota z Będzina do Liverpoolu (Wielka Brytania) za 600 zł (oszczędność 704 zł)

Wyceń transport na Clicktrans.pl już dziś!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ