Friday, June 21, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Click fashion – kolekcja wiosna 2013 (zdjęcia)

Click fashion – kolekcja wiosna 2013 (zdjęcia)

Pierwsza odsłona wiosennej kolekcji Click fashion pojawiła się w sklepach w pierwszych dniach marca.W kolekcji znalazły się klasyczne, pastelowe sukienki o ciekawej fakturze materiału, delikatne koszule mgiełki z kołnierzykiem, a także odważne modele sukienek z

Pierwsza odsłona wiosennej kolekcji Click fashion pojawiła się w sklepach w pierwszych dniach marca.W kolekcji znalazły się klasyczne, pastelowe sukienki o ciekawej fakturze materiału, delikatne koszule mgiełki z kołnierzykiem, a także odważne modele sukienek z glamrockowym zacięciem.

Click fashion kolekcja wiosna 2013

Zdjęcie 1 z 7

fot. materiał prasowy

 

Jak zawsze, w kolekcji Click fashion swoje miejsce znalazło także kilka kobiecych, świetnie skrojonych garniturów w najmodniejszych kolorach tego sezonu. Z początkiem marca polska marka odzieżowa Click fashion udostępniła swoim klientom możliwość zakupów online.

Click fashion to ubrania dla kobiet ceniących sobie przede wszystkim wysoką jakość. Odzież tej marki szyta jest w Polsce z najlepszej jakości włoskich tkanin i jedynie w krótkich liniach, co gwarantuje klientkom oryginalność i niepowtarzalność. Marka, dotychczas rozpoznawalna głównie w krakowskim środowisku modowym, śmiało wychodzi na ogólnopolski rynek. Otwarcie sklepu online jest jej kolejnym posunięciem, które już cieszy się dużą popularnością.

[Not a valid template]

***

O marce Click Fashion

Click fashion to polska marka dla kobiet. Serce i manufaktura marki znajdują się w Krakowie, gdzie niemal 15 lat temu powstał pierwszy sklep. Click fashion to ubrania dla kobiet ceniących sobie przede wszystkim wysoką jakość. Ubrania są szyte w Polsce z wysokiej jakości włoskich tkanin i jedynie w krótkich liniach (od 30-100 sztuk), co gwarantuje noszącym je Paniom niepowtarzalność. Każdego tygodnia w sklepach pojawiają się kolejne nowości.

Odzież marki Click fashion przeznaczona jest dla kobiet ceniących sobie zarówno wygodę, jak i elegancję. Kolekcje łączą w sobie klasyczne, ponadczasowe modele oraz propozycje odważne i wyszukane. Domeną marki są klasyczne formy i ciekawe wzornictwo.

Kolekcja dostępna jest w rozmiarach 34-46.

Mała krakowska marka wychodzi z cienia

Na początku były koszulki z Myszką Mickey i mały butik na jednej z krakowskich uliczek, ale także wielkie marzenie o stworzeniu polskiej marki, której domeną staną się wysoka jakość, przystępna cena i, co najważniejsze, polska produkcja. Od 1999 roku w Click fashion wiele się zmieniło.

Dziś kolekcja dostępna jest w 8 sklepach firmowych i niemal 50 butikach multibrandowych. Każdego tygodnia z krakowskiej manufaktury wychodzą kolejne modele uzupełniające pierwszą odsłonę kolekcji. Wciąż jednak marka produkuje jedynie krótkie linie.

Zdarza się, że sukienka powstaje w ilości 20 sztuk. Jest to działanie zamierzone. Klientki marki mogą czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie, mając pewność, że noszą niemalże unikaty.

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ