Monday, April 22, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Sprzątanie nigdy nie było tak proste

Sprzątanie nigdy nie było tak proste

Mycie podłogi dla większości osób nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Zwykle kosztuje to sporo wysiłku i czasu, a po fakcie sami jesteśmy równie mokrzy jak podłoga

clean twist

fot. materiał prasowy

Mop z rotacyjnym systemem odwirowywania wody – CLEAN TWIST SYSTEM
od firmy LEIFHEIT to idealne rozwiązanie dla wymagających powierzchni.
Mycie podłogi dla większości osób nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Zwykle kosztuje to sporo wysiłku i czasu, a po fakcie sami jesteśmy równie mokrzy jak podłoga. Z pomocą przychodzi CLEAN TWIST SYSTEM od firmy LEIFHEIT, który całkowicie uwalnia nas
od kontaktu z wodą.

Wiadro współpracuje z opatentowanym systemem napędzającym wirowanie, umieszczonym w drążku, który wykorzystując siłę odśrodkową oczyszcza i odsącza nasz mop w mgnieniu oka i bez najmniejszego wysiłku. Poprzez nacisk na drążek rozpoczynamy rotację, osuszając mop. Od ilości pionowych ruchów jakie wykonamy zależy stopień jego wilgotności.

Dzięki temu mopy wyposażone w system odwirowywania CLEAN TWIST sprawdzają się zarówno w czyszczeniu parkietów (które nie lubią wilgoci) jak i kamienia (wręcz przeciwnie).

Mopy współpracujące z SYSTEMEM CLEAN TWIST mają dwa oblicza – klasycznego sznurkowego, o uniwersalnym zastosowaniu oraz mopa nakładkowego z możliwością zmiany wkładów w zależności od czyszczonej powierzchni (do parkietu i kamienia, do płytek i terakoty oraz elektrostatyczną nakładkę do czyszczenia na sucho). Każdy z nich dysponuje obrotową głowicą, która umożliwia dotarcie do najmniej dostępnych zakamarków (np. za toaletą czy pod kanapą).
Zestaw składa się z wiadra o pojemności 20l osłoniętego specjalnym kołnierzem wirownika, który dba o to aby wyciśnięta z mopa woda pozostała w wiadrze a nie wokół niego. Do tego specjalna koncówka wraz z nakładką oraz drążek. Skoro mowa o końcówce i drążku to na szczególną uwagę zasługuje ich wspólne mocowanie, które umożliwia sprzątanie mopem nawet pod najniższymi szafkami czy nawet sofą. Wkłady można z powodzeniem prać w pralce. Jeden spokojnie wystarczy nawet na rok częstego sprzątania. Do wyboru poza nakładką uniwersalną mamy także nakładki dedykowane powierzchniom wymagającym, np. do parkietu czy kamienia.

LEIFHEIT kładzie duży nacisk na właściwą pielęgnację wymagających powierzchni. Dlatego opracował linię środków, które pozwolą nam właściwie dbać o nasze podłogi. Parquett and Laminate Cleaner idealnie sprawdza przy wrażliwych powierzchniach takich jak parkiet, klepka czy laminat. Składniki zawarte koncentratach LEIFHEIT sprawiają, że podłoga lśni bez smug a przy tym jest odpowiednio zabezpieczona przed wilgocią.
Koncentrat dostępny jest w 1l opakowaniach i starcza na blisko 50 zastosowań!
Wszystkie detergenty marki LEIFHEIT są bezpieczne dla dzieci dzięki temu zabezpieczonemu korkowi, który wymaga dociśnięcia przy odkręcaniu.

clean twist

fot. materiał prasowy

Wszystkie produkty dostępne są na www.leifheitsklep.pl

O LEIFHEIT:Grupa Leifheit jest europejskim wynalazcą i producentem markowych produktów z zakresu gospodarstwa domowego. Produkty marki LEIFHEIT z kategorii „czysty dom”, „świeże pranie” czy „pomysłowa kuchnia” sprzedają się co 1.5 sekundy gdzieś na świecie. Ich jakoś oraz estetyka wielokrotnie były doceniane w branżowych konkursach o zasięgu zarówno lokalnym jak i globalnym.

W 2016 roku LEIFHEIT świętuje 57 lat obecności na rynku.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ