Saturday, May 25, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Trzy zestawy w stylu Clary Delevingne

Trzy zestawy w stylu Clary Delevingne

Carę Delevingne na tle innych modelek wyróżnia nie tylko żywiołowa osobowość oraz ogromne poczucie humoru, ale też luźne podejście do mody, co widać zarówno na wybiegu i sesjach zdjęciowych, jak i na co dzień. Ubrana

Zestaw w stylu Clary Delevinge

Fot. www.pandzior.pl

Carę Delevingne na tle innych modelek wyróżnia nie tylko żywiołowa osobowość oraz ogromne poczucie humoru, ale też luźne podejście do mody, co widać zarówno na wybiegu i sesjach zdjęciowych, jak i na co dzień. Ubrana jakby od niechcenia, przykuwa wzrok, zachwyca, a nawet intryguje. Podpatrując jej styl stworzyliśmy więc trzy zestawy, którymi warto się zainspirować. Który z nich podoba się Wam najbardziej?

Cara Delevingne z trendów wybiera to, co najlepiej podkreśla jej rockowy styl. Uwielbia skórzane ramoneski, rurki, bawełniane topy oraz złote dodatki. Właśnie w takim wydaniu można ją było zobaczyć podczas paryskiego tygodnia mody. W kurtce Burberry oraz spodniach ozdobionych ciekawym printem wyglądała po prostu obłędnie. Stylizacja ta, dopełniona botkami z ćwiekami oraz oryginalnym naszyjnikiem z wężem ze sklepu internetowego Pandzior.pl sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

Zestaw w stylu Clary Delevinge

Fot. www.pandzior.pl

Biała koszulka, czarne rurki i sportowe buty. Niby nic specjalnego, a jednak coś w tym jest. Wszystko za sprawą czerwonej czapeczki, lustrzanych okularów oraz plecaka, które dodają tej stylizacji tego bliżej nieokreślonego „czegoś”. Cara po raz kolejny udowadnia, że ma świetne wyczucie stylu. Modelka doskonale bawi się modą. Wygląda niesamowicie stylowo nawet w tak, z pozoru błahym, zestawie. Brawo!

Zestaw w stylu Clary Delevinge

Fot. www.pandzior.pl

Stonowane kolory i prostota to kolejne cechy jej stylu.Cara nie potrzebuje sukienek od projektantów ani tony biżuterii by wyglądać elegancko i z klasą.Udowodniła to pokazując się na jednej z imprez w beżowych rurkach zestawionych jedynie z koszulką, spod której prześwitywał czarny stanik. Gdyby tę stylizację dopełnić kopertówką z czaszką oraz botkami na wysokim obcasie zyskalibyśmy subtelny, acz nieco rockowy look – idealny na lato!

Zestaw w stylu Clary Delevinge

Fot. www.pandzior.pl

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ