Monday, April 15, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Ciiii… dzięki temu odkurzaczowi posprzątasz nawet w nocy

Ciiii… dzięki temu odkurzaczowi posprzątasz nawet w nocy

Gdyby fale dźwięku miały dotrzeć z Ziemi na Księżyc, potrzebowałyby na to 12,9 dni. Na szczęście krócej trwa wybór odpowiedniego odkurzacza.

cichy odkurzacz hoover dom

Tak cichy, że nie obudzi nawet śpiących dzieci / fot. materiały prasowe

Czy wiesz, że od kiedy na stacjach londyńskiego metra zaczęto puszczać muzykę, w trakcie 18 miesięcy częstotliwość aktów wandalizmu i kradzieży spadła o jedną trzecią? Dźwięki mają wielką moc wpływania na nastrój oraz ludzkie zachowania. Właśnie dlatego w przypadku AGD, a zwłaszcza odkurzaczy, oprócz mocy ważną rolę odgrywa poziom głośności pracy.

cichy odkurzacz hoover dom

Tak cichy, że nie obudzi nawet śpiących dzieci / fot. materiały prasowe

Jest takie miejsce, w którym nie słychać żadnego dźwięku, nawet odkurzania. To przestrzeń kosmiczna. Gdyby fale dźwięku miały dotrzeć z Ziemi na Księżyc, potrzebowałyby na to 12,9 dni. Na szczęście krócej trwa wybór odpowiedniego odkurzacza. Zaskoczony? Dzięki niemu posprzątasz bezgłośnie nawet w nocy. Zanim zmarszczysz z niedowierzania czoło, sprawdź, jak cichy może być Twój nowy odkurzacz Hoover A-Cubed Silence.

Jak makiem zasiał, czyli cisza tkwi w technologii

Od 1907 roku, kiedy to powstał pierwszy przenośny odkurzacz Hoover, sprzątanie przeszło prawdziwą, ale wyjątkowo cichą rewolucję. Jeszcze do niedawna odkurzacze hałasowały niczym silniki odrzutowców. Obecnie dzięki technologii Dynamic Silence możliwe jest ograniczenie drgań i hałasu do niespotykanego dotąd poziomu 62 dB.

Rekordowo ciche sprzątanie – teraz to możliwe!

Każdy dom powinien być oazą spokoju i bezpieczeństwa. Gdy wieczorem cichną rozmowy, a dzieci kładą się spać, możesz włączyć cicho ulubioną muzykę lub wykorzystać wolną chwilę na szybkie sprzątanie. Nie musisz się obawiać, że hałas odkurzacza rozniesie się po całym domu lub bloku. Masz przecież odpowiedni odkurzacz do sprzątania podłóg i dywanów. Odpowiedni, czyli jaki? Ultracichy, którego poziom głośności w czasie odkurzania wynosi zaledwie 62 dB – to o 2 decybele więcej niż rozmowa między dwojgiem znajomych. O ciszę w czasie sprzątania dba również dysza Parquet Extra i uniwersalna cicha ssawka. Teraz możesz odkurzać wtedy, kiedy Ty masz na to ochotę – o każdej porze dnia lub nocy, bez obawy, że obudzisz sąsiadów czy domowników.

Odkurzaj cicho, skutecznie i z klasą

W porządku, cicha praca odkurzacza jest ważna, a co z innymi parametrami? Ultracichy model A-Cubed Silence to potrójna najwyższa klasa A, która zapewnia maksymalną efektywność zbierania zabrudzeń z podłogi oraz najwyższy stopień czystości powietrza wydmuchiwanego przez odkurzacz. Poza tym odkurzacz wyróżnia się zmniejszonym zużyciem energii.

Odkurzanie może być nie tylko ciche, lecz także komfortowe i proste. Wygodna rączka i rura obracająca się o 360° to zwiększona sterowność urządzenia. Masz w domu drewniane podłogi? Nie musisz się martwić, że zarysujesz je podczas sprzątania, nawet te z drewna egzotycznego. Zadba o nie szeroka szczotka do parkietów Caresse wykonana z naturalnego włosia. Różne powierzchnie wymagają nierzadko zmiany siły ssania. Odkurzacz marki Hoover to 4 poziomy ssania, które możesz swobodnie regulować. Nie lubisz ciągle sprawdzać, kiedy należy wymienić worek? Nie musisz. Wskaźnik LED poinformuje Cię o konieczności wymiany worka.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ