Wednesday, July 17, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Ciąża jak amerykański sen

Ciąża jak amerykański sen

Zaawansowana ciąża, sexy motor i rockowy look? Dlaczego nie! Dziewczyny z Projektu 9M udowadniają, że ciąża to nie choroba

projekt ciaza

Jak pięknie wyglądać w ciąży, Projekt 9M, backstage, fot. Maciej Stankowski

projekt ciaza

Jak pięknie wyglądać w ciąży, Projekt 9M, backstage, fot. Maciej Stankowski

Zaawansowana ciąża, sexy motor i rockowy look? Dlaczego nie! Dziewczyny z Projektu 9M udowadniają, że ciąża to nie choroba

Pozytywna energia i świetna zabawa przez całe 9 miesięcy ciąży – to założenie Projektu 9M, który promuje aktywność kobiet w ciąży. Założycielkami i współtwórczyniami działań są młode kobiety i mamy z pasją, które udowadniają, że ciąża to nie tylko odliczanie wyroku od dwóch kresek na teście ciążowym do dnia porodu, ale też niezwykłe ciało i piękny wygląd. Co miesiąc realizują w ramach działań non-profit stylizację i sesję zdjęciową dla wybranej kobiety w stanie błogosławionym, a swoje dokonania prezentują w galeriach, instytucjach kultury i na ulicach miast.

Październik przebiegał w klimacie rocka. Kiedy kilka miesięcy temu Agnieszka, uczestniczka metamorfozy, ustalała szczegóły projektu, termin sesji wydał jej się bardzo odległy. Ale w ciąży – jak twierdzi – czas płynie dwa razy szybciej! Teraz, w błyskach fleszy i w pełnym makijażu, mogła poczuć się jak prawdziwa gwiazda – gwiazda rocka! Przybierając kolejne pozy – to leżąc na wygodnej, czerwonej kanapie, to siedząc na najprawdziwszym sportowym motorze – wypinała dumnie swój okrągły brzuszek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

–To była naprawdę niesamowita stylizacja – dość odważna, z pazurem, ale pozwalająca mi czuć się swobodnie i wyjątkowo. Do tego chyba mocno łamiąca stereotypowe spojrzenie na kobietę ciężarną, ale właśnie taki był zamysł. – tłumaczy Aga. – Moje nowe wcielenie to oczywiście zasługa Kasi i Gosi, które od początku wiedziały co należy ze mną zrobić, aby efekt był tak zaskakujący… Do tego bezcenne reakcje gości  restauracji, którzy  byli nieco zaskoczeni tak niekonwencjonalną sesją zdjęciową kobiety w zaawansowanej ciąży.

Po powrocie do domu na Agnieszkę czekała jeszcze jedna niespodzianka. Jej syn Maciuś nie poznał mamy i lekko zdziwiony nową stylizacją zastanawiał się, czy to na pewno ta sama mama, którą widział jeszcze tego samego dnia rano.

Miasto Kobiet jest patronem medialnym Projektu 9M
www.projekt9m.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA ZZA KULIS:

Foto: Ewalds&Sawicki
Wizaż: Margo Małgorzata Seferyńska
Stylizacja: Katarzyna Supa
Odzież: Mama-Delicious
Sprzęt/akcesoria foto: Multifoto.pl
Miejsce sesji: Pub/Restauracja Balsam w Warszawie
Gościnnie backstage: Maciej Stankowski

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Kasia 12 października, 2011

    Genialny projekt…byle więcej takich!!!!! To się nazywa ukazanie piękna stanu błogosławionego!!!;-))))))

  • ewela 12 października, 2011

    moim zdaniem super pomysl, genialne zdjęcia i extra dziewczyny:) byle tak dalej:) kokodżamno i do przodu:) suuuuper

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ