Sunday, July 21, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Ciało i dusza – reaktywacja!

Ciało i dusza – reaktywacja!

W codziennej gonitwie zapominamy nie tylko o odpoczynku, ale i właściwej regeneracji ciała. Brakuje nam energii do działania, a nasza skóra staje się coraz bardziej zanieczyszczona. By odwrócić skutki upływającego czasu, warto pomyśleć o skutecznym

Rytuał Hammam

Rytuał Hammam w studiu Angel/ fot. materiał prasowy

W codziennej gonitwie zapominamy nie tylko o odpoczynku, ale i właściwej regeneracji ciała. Brakuje nam energii do działania, a nasza skóra staje się coraz bardziej zanieczyszczona. By odwrócić skutki upływającego czasu, warto pomyśleć o skutecznym zabiegu relaksacyjnym.

Rytuał Hammam

Rytuał Hammam w studiu Angel/ fot. materiał prasowy

Rytuał Hamman jest wielowiekową tradycyjną metodą oczyszczania ciała pochodzącą z Maroka. Składa się z kilku etapów: kąpieli parowej, peelingu ciała czarnym mydłem marokańskim Savon Noir, a następnie okładu lub masażu marokańskim olejem arganowym (zwanym też marokańskim złotem lub eliksirem młodości).

Mydło Savon Noir skutecznie usuwa ze skóry zanieczyszczenia, bakterie i martwe komórki naskórka. Jest w 100 % naturalne, bo otrzymywane z czarnych oliwek według prastarej receptury. Działa zmiękczająco, nawilża, zmniejsza stany zapalne. Zapewnia skórze dostarczenie odpowiedniej ilości witamin. Peeling z jego użyciem wykonywany jest specjalną rękawicą, wykonaną z ziarnistej, szorstkiej tkaniny, która usuwa zrogowaciały naskórek czyniąc ciało jedwabiście gładkim. Zwieńczeniem rytuału Hamman jest masaż połączony z wmasowaniem w skórę oleju arganowego, który posiada silne właściwości regenerujące. Poprawia krążenie, wyraźnie wspomagając naturalną odporność organizmu.

Cała ceremonia to doskonały sposób na odnowę nie tylko ciała, ale i ducha. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych można świetnie wypocząć, poczuć głębokie odprężenie i przepływ pozytywnej energii. Doznania potęguje kojąca muzyka i rozprzestrzeniające się po salonie aromatyczne zapachy. Leżąc na ciepłych, marmutowych łóżach, doświadczamy kolejno dobroczynnego działania wszystkich etapów zabiegu i w pełni odpoczywamy od codziennych obowiązków.

Rytuał Hammam, choć znany od wieków, nadal jest popularny. Dzięki naturalnym pochodzącym z przyrody kosmetykom, daje skórze to, co jest jej najbardziej potrzebne. Pozwala na całkowity relaks duszy i ciała, którego dobroczynne skutki widać natychmiast po zabiegu.

Rytuał Hamman jest dostępny w cenie 200 zł – 1 godzina w krakowskim Studio Urody Angel, 31-103 Kraków, ul. Felicjanek 25, tel. 12 429 11 59, www.studioangel.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ