Friday, February 23, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Na początku jest marzenie

Na początku jest marzenie

Wszyscy mamy długą listę planów i marzeń, bo to właśnie one sprawiają, że nie spoczywamy na laurach. Zwerbalizuj swoje marzenia.

Codzienne wyzwania, małe i duże radości i smutki, a gdzieś z tyłu głowy niejasno migoczące hasła. A może by tak wreszcie wybrać się do Indii, marzyłam przecież o tym całe życie. A może by tak zmienić pracę – wciąż o tym mówię, a kończy się tylko na gadaniu. A może by wreszcie zabrać się za siebie i zapisać się na lekcje jogi, bo tak mi się marzy wrócić do dobrej kondycji sprzed lat.

cukierek

Wszyscy mamy długą listę planów i marzeń, bo to właśnie one sprawiają, że nie spoczywamy na laurach. To one powinny powodować, że codzienność przestaje być czarno-białą rutyną. To one powinny motywować nas do działania. To dzięki nim chce nam się chcieć. Chcieć żyć lepiej i piękniej.

Ulotne marzenia

A jeśli są nam tak bardzo potrzebne, dlaczego tak trudno przychodzi nam dążenie do realizacji marzeń, niezależnie od tego, czy są to marzenia małe jak kropla wody, czy tak wielkie jak ocean? Jednym z powodów może być motywacja i jej brak. Innym, o wiele ważniejszym – jest niepamięć. W natłoku obowiązków, zadań do wykonania, gonitwy między domem, a pracą, nasze marzenia odkładamy na bok, bo zawsze jest coś ważniejszego i pilniejszego. Odsuwamy je na dalszy plan, aż w końcu, stopniowo, zupełnie tracimy je z oczu, a na horyzoncie naszego życia zostają tylko obowiązki… Jak zatem utrzymać swoje marzenia blisko siebie? Odpowiedzią jest ChouChou.

Czym jest ChouChou?

Słowo ChouChou (czytaj: szuszu) pochodzi z języka francuskiego i oznacza coś ulubionego, specjalnie wybranego, czy po prostu ślicznego. Coś, do czego podchodzimy z atencją i uczuciem, a co jest jednocześnie bardzo piękne. ChouChou nosimy na nadgarstku, tak by nigdy nie stracić go z oczu, a przez co nie zapomnieć o naszych marzeniach.

Niepamięć to zaciekły wróg marzeń

ChouChou jest po to by codziennie przypominać: do czego dążysz, jaki masz cel i co spowoduje, że będziesz się czuć jeszcze piękniej. Bo dobrze wiesz, że osoba spełniona i szczęśliwa emanuje energią która czyni ją piękniejszą dla świata.

ChouChou takie jak Ty

ChouChou powstaje z francuskich aksamitek i wstążek. Jego zewnętrzny kształt wyrażać może charakter lub osobowość jego właścicielki, natomiast strona wewnętrzna to miejsce na zapisanie marzenia. ChouChou masz zawsze przy sobie, gdyż nosisz je na ręce – właśnie w ten sposób dzięki tej wyjątkowej biżuterii nigdy nie stracisz swojego marzenia z zasięgu wzroku i będziesz o nim pamiętać. ChouChou non stop będzie Cię pilnować byś nie zboczyła z drogi do realizacji marzenia. Na co dzień, a nie tylko od święta, czując się naprawdę wyjątkowo, bo tak jak nie ma dwóch takich samych kobiet, tak nie ma dwóch takich samych ChouChou.

Jak go nie kochać?

ChouChou podbija serca coraz większej liczby modnych kobiet. Pokochały je już: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Kawiorska, Paulina Drażba, Zosia Ślotała oraz wiele innych o mniej znanych nazwiskach, ale równie wielkich marzeniach. Nie wiadomo czy to one znalazły swoje ChouChou czy to ChouChou znalazło je. Tego się pewnie nigdy nie dowiemy, ale jedno jest pewne – Twoje ChouChou już czeka na spotkanie z Twoimi marzeniami.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ