Wednesday, April 17, 2024
Home / Kuchnia  / Chipsy z bobu w pistacjach

Chipsy z bobu w pistacjach

Kto ma ochotę na przekąskę? Dzisiaj Ring the belly proponuje

Chipsy z bobu w pistacjach / fot. Ring the belly

ringthebellyCzy powstała już książka „Milion przepisów na bób”? Bo jeśli nie, to ja mam już prawie całą. Kolejna odsłona mojego letniego ulubieńca, tym razem w towarzystwie pistacji.

Tym, którzy nie jedzą mięsa, bób polecam szczególnie, jest bowiem bogatym źródłem białka.

CHIPSY Z BOBU W PISTACJACH 

Chipsy z bobu w pistacjach / fot. Ring the belly

Chipsy z bobu w pistacjach / fot. Ring the belly

CO BĘDZIE CI POTRZEBNE?

– bób

– orzeszki pistacjowe

– sól

– wykałaczki

– moździerz

JAK PRZYGOTOWAĆ PRZEKĄSKĘ?

W osolonej wodzie ugotuj bób na twardo. W moździerzu rozpraw się z orzeszkami pistacjowymi i wrzuć do nich ciepłe ziarenka bobu. Obtocz każde z nich i jeśli wytrzymasz, pozwól im wystygnąć.

***

Blog Ring the belly został stworzony z myślą o osobach, które jak jego autorka zostały zmuszone do zmiany swoich dotychczasowych przyzwyczajeń żywieniowych. Przepisy, które w nim znajdziecie to połączenie składników nie tylko eko, ale także prozdrowotnych. Na ringthebelly.com znajdą się sprawdzone potrawy, przekąski i napoje, które dzięki swojej zawartości pomagają nam przenosić góry. Koncepcją bloga są przepisy bezglutenowe, niskotłuszczowe i wegetariańskie.

Ring the bellyRing the bellyRing the bellyRing the bellyBlog ringthebelly.com dołączył do Miasta Kobiet, gdzie pojawiają się ciekawe przepisy. Zapraszam Was do polubienia profilu www.facebook.com/ringthebelly oraz odwiedzenie strony internetowej www.ringthebelly.com

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ