Thursday, May 23, 2024
Home / Inne  / Chili & Cynamon Vege Bar

Chili & Cynamon Vege Bar

Małe miejsce z dużą warzywną energią, czyli Chili & Cynamon Vege Bar na krakowskim Kazimierzu zaprasza na wegetariańską ucztę!

Chili & Cynamon Vege Bar

Spory wybór dań znajdą tu również weganie oraz osoby na diecie bezglutenowej, fot. Chili & Cynamon Vege Bar

Małe miejsce z dużą warzywną energią, czyli Chili & Cynamon Vege Bar na krakowskim Kazimierzu zaprasza na wegetariańską ucztę! Także w opcji: dostawa na telefon!

vege bar chili cynamon

Małe miejsce z dużą warzywną energią, czyli Chili & Cynamon Vege Bar na krakowskim Kazimierzu zaprasza na wegetariańską ucztę! Także w opcji: dostawa na telefon! Fot. Chili & Cynamon Vege Bar

To kameralne miejsce istnieje na krakowskim Kazimierzu od niespełna roku, a już zebrało spore grono stałych gości – nie tylko wegetarian. Warto zejść z utartego szlaku i przespacerować się na ulicę Berka Joselewicza, aby skosztować co można zrobić ze zwykłych warzyw i nasion, gdy doda się to szczyptę chili, to szczyptę cynamonu, i dużo serca.
Tutaj dba się o to, aby każde danie było po prostu smaczne. I tyle. Ze świeżych warzyw, nasion i kasz powstają dania zarówno lekkie i bardzo dietetyczne, jak również sycące i rozgrzewające, przygotowane w oparciu o przepisy tradycyjne oraz kuchni świata.
Trudno nie dać się uwieść rozmaitym kotlecikom i plackom które się tutaj serwuje. Ale na tym repertuar Chili&Cynamon się nie kończy. Kolejną specjalnością są świeże koktajle warzywne i owocowe. Do tego napoje własnego wyrobu, takie jak mrożona herbata i prawdziwy, aromatyczny kompot – jak u mamy. Spory wybór dań znajdą tu również weganie oraz osoby na diecie bezglutenowej.
A to wszystko dostępne codziennie od 12:00 do 19:00. Możliwa jest także dostawa do domu lub biura. Na stronie www można sprawdzić codziennie aktualizowane menu.

Chili & Cynamon Vege Bar

Spory wybór dań znajdą tu również weganie oraz osoby na diecie bezglutenowej, fot. Chili & Cynamon Vege Bar

KUCHNIA: wegetariańska/kuchnie świata

CENY: od 5 zł (zupy), od 10 zł (sałatki), od 12 zł (dania główne)

SZEF KUCHNI POLECA: kotleciki, placki i zapiekanki warzywne

chili cynamon vege bar krakow

Chili & Cynamon Vege Bar, ul. Berka Joselewicza 9, Kraków, tel. 725 151 357

www.chili-cynamon.eu

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ