Sunday, July 14, 2024
Home / Moda  / Design  / Chcesz odnowić mieszkanie? Wybierz modne naklejki na drzwi

Chcesz odnowić mieszkanie? Wybierz modne naklejki na drzwi

Częste przebywanie w tym samym wnętrzu sprawia, że bardzo szybko przestaje się nam podobać. Jeśli tak jest w przypadku Twojego mieszkania, wcale nie musisz przeprowadzać gruntownego remontu. Wystarczy zmienić choćby jeden element aranżacji, by wnętrze

Chcesz odnowić mieszkanie? Wybierz modne naklejki na drzwi

Chcesz odnowić mieszkanie? Wybierz modne naklejki na drzwi / fot. oklejaj.pl

Częste przebywanie w tym samym wnętrzu sprawia, że bardzo szybko przestaje się nam podobać. Jeśli tak jest w przypadku Twojego mieszkania, wcale nie musisz przeprowadzać gruntownego remontu. Wystarczy zmienić choćby jeden element aranżacji, by wnętrze zmienić nie do poznania. Propozycji jest wiele, zaś nieszablonowym rozwiązaniem będą naklejki na drzwi.

Chcesz odnowić mieszkanie? Wybierz modne naklejki na drzwi

Chcesz odnowić mieszkanie? Wybierz modne naklejki na drzwi / fot. oklejaj.pl

Tego rodzaju triki znane są od dawna, jednakże dopiero teraz widoczne jest apogeum ich popularności. Wszystko za sprawą atrakcyjnych i przyciągających uwagę motywów. Niegdyś do wyboru były wyłącznie wzory imitujące drewno (w różnych kolorach), aktualnie możliwości jest znacznie więcej. W ofercie pojawiają się naklejki na drzwi, które doskonale wpisują się zarówno w klasyczny, jak nowoczesny charakter mieszkania. Wszystkie motywy podzielone zostały bowiem na kilkanaście kategorii (np. abstrakcje, kulinaria, muzyka, motoryzacja). Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania wzoru do swoich oczekiwań, upodobań, a także stylu wnętrza. Naklejki na drzwi, z uwagi na wielość motywów, doskonale sprawdzają się w prywatnych mieszkaniach, jak również salonach kosmetycznych, fryzjerskich oraz wielu innych.

Naklejki na drzwi to doskonały sposób na odnowienie starych drzwi – zamaskowanie wszelkich zarysowań, pęknięć oraz innych niedoskonałości. Jednocześnie jest to świetny pomysł na ożywienie nudnej aranżacji pomieszczenia. Szybko i niskim kosztem odnowisz wnętrze w ciekawy i nieszablonowy sposób. Tym bardziej, że naklejki oddają głębokie nasycenie kolorów i sprawiają wrażenie trójwymiarowości. Warunek jest tylko jeden – musisz zakupić naklejki pochodzące od renomowanych firm. Tylko one drukują obrazy na wysokogatunkowej folii, z wykorzystaniem najlepszego tuszu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że okleina faktycznie zamaskuje niedoskonałości, a jednocześnie będzie odporna na uszkodzenia i blaknięcie – pozostanie w stanie idealnym przez cały okres użytkowania.

Ważną zaletą naklejek jest nie tylko łatwość ich nałożenia, ale również usunięcia. Okleina doskonale przylega do powierzchni drzwi, a po oderwaniu – nie zostawia śladów kleju. Dzięki temu – w dowolnym momencie możesz zmienić okleinę na nową.

Jeśli poszukujesz tanich, a jednocześnie efektownych sposobów na odnowę mieszkania, naklejki na drzwi mogą okazać się świetnym pomysłem.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Kasia 28 października, 2020

    Fajne te naklejki

  • Door-ota 28 października, 2020

    Rewelacja 🙂 Rok temu kupiłam tą naklejkę na drzwi dekoracjenawymiar.pl/naklejki/na-drzwi-wewnetrzne i przyznaję, że wyszła doskonale. Drzwi wyglądają jak z katalogu.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ