Tuesday, July 16, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Chcesz mieć długie i piękne włosy?

Chcesz mieć długie i piękne włosy?

Długie gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Dowiedz się jak łatwo można to osiągnąć.

Długie gęste włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety nie każda z Pań może posiadać idealną fryzurę, wszystko zależy od kondycji Waszych włosów naturalnych.

Gwiazdy Hollywood nie mają takich problemów! Szeroka gama zabiegów na włosach pozwala uzyskać praktycznie każdy efekt pięknej wymarzonej fryzury.

Jak mieć długie gęste włosy bez konieczności kilkuletniego zapuszczania włosów?

Salony fryzjerskie zapraszają na zabiegi niechirurgicznego przedłużania włosów. Klientki mogą wybierać spośród ponad 25 różnych metod przeprowadzenia zabiegu. Przed planowanym zabiegiem konieczna jest konsultacja z fryzjerem-stylistą w celu doboru odpowiedniej metody i rodzaju włosów do przedłużania.

Jeśli posiadasz słabe cienkie włosy, polecamy przedłużanie włosów z wykorzystaniem ultradźwięków.

Jeśli posiadasz słabe cienkie włosy, polecamy przedłużanie włosów z wykorzystaniem ultradźwięków. / fot. materiał prasowy

Jedną z najnowszych metod, a zarazem najbezpieczniejszych, jest doczepianie włosów metodą Infralight. Formowane łączenia są bardzo małych rozmiarów, praktycznie niewidoczne. Ponadto łączenia są bardzo wytrzymałe, dzięki temu będziesz mogła długo nosić włosy przedłużane (aż do 6 miesięcy, pamiętając o odpowiedniej pielęgnacji).

Jeśli posiadasz słabe cienkie włosy, polecamy przedłużanie włosów z wykorzystaniem ultradźwięków. Urządzenie jest bezpieczne, nie nagrzewa się (jak zgrzewarki), a co za tym idzie nie naraża Twoich włosów i skóry na działanie wysokich temperatur. Przeciętny czas noszenia włosów przedłużanych za pomocą ultradźwięków to 2-4 miesięcy.

Jakie włosy do przedłużania wybrać?

Koniecznie zwróć uwagę lub zapytaj fryzjera, na jakich włosach pracuje - sztuczne włosy mogą przyczynić się do Twojego niezadowolenia z uzyskanych efektów zabiegu. / fot. materiał prasowy

Koniecznie zwróć uwagę lub zapytaj fryzjera, na jakich włosach pracuje – sztuczne włosy mogą przyczynić się do Twojego niezadowolenia z uzyskanych efektów zabiegu. / fot. materiał prasowy

Fryzjerzy-styliści mogą oferować różne rodzaje włosów – od naturalnych po sztuczne. Najlepiej dopasowane do urody i struktury włosów Polek są włosy słowiańskie Beauty-for-You, włosy Balmain Hair, Hairdreams oraz tzw. włosy dziewicze – są to włosy nigdy nie farbowane, zdrowe, z łuską włosową zachowaną w 100%.

Koniecznie zwróć uwagę lub zapytaj fryzjera, na jakich włosach pracuje – sztuczne włosy mogą przyczynić się do Twojego niezadowolenia z uzyskanych efektów zabiegu, a niestety nieuczciwy fryzjer może chcieć na Tobie zarobić.

Czy istnieje rozwiązanie na płaskie, matowe i pozbawione objętości włosy?

Jeśli jesteś niezadowolona z Twojej fryzury, znajdź odrobinę wolnego czasu i umów się na konsultację z fryzjerem-stylistą. Istnieje wiele metod zagęszczania włosów, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Najszybsze efekty uzyskasz stosując włosy na klipsach – dopinki Clip On. Nadasz swojej fryzurze nowy kształt, długość, a nawet kolor. Metoda Clip Tape polecana jest dla osób, chcących uzyskać krótkotrwały efekt – np. na 1 wieczór.

Istnieją również tzw. systemy integracyjne, będące idealnym rozwiązaniem dla wymagających Klientek. Zagęszczenie włosów jest bardzo dyskretne i możliwe już od samej korony włosów. Systemy integracyjne są przygotowywane na zamówienie, zgodnie z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. Możliwe jest wykonanie dowolnych fryzur i kolorów (ombre, balejaż) – co daje Ci gwarancję zadowolenia z uzyskanych efektów.

O czym należy pamiętać?

W trakcie konsultacji i po zabiegu na włosach koniecznie zapytaj fryzjera o podstawy prawidłowej pielęgnacji włosów. Ważne jest, byś dowiedziała się jakich kosmetyków do włosów powinnaś używać oraz czego unikać po zabiegu (zdecydowanie odradzam suszenie zbyt gorącym powietrzem).

Oceń artykuł
3 komentarze
  • arra 13 sierpnia, 2015

    Ja wszystkim polecam kurację biotyną. Przez kilka miesięcy brałam codziennie lek biotebal, dzięki któremu moje włosy stały się zdrowe, lśniące i zaczęły szybciej rosnąć.

  • Ania 7 czerwca, 2016

    ja kupuję produkty do włosów w sklepie pieknewlosyonline i od tamtej pory cieszę się zdrowymi, długimi i pięknymi włosami

  • nasta 30 października, 2017

    To nie od dziś wiadomo, że biotyna super działa na włosy. Mi po kuracji tym biotebalem wreszcie włosy przestały wypadać

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ