Saturday, April 13, 2024
Home / Moda  / Charytatywny pokaz mody przePROJEKTowani dla Kasi Mieczkowskiej

Charytatywny pokaz mody przePROJEKTowani dla Kasi Mieczkowskiej

Nietypowy pokaz mody. Zobacz kto wystąpi w charakterze modeli i modelek

Kasia Mieczkowska

Kasia Mieczkowska, fot. po lewej arch. Fundacji Poland Business Run, po prawej fot. Agnieszka Nowik (sesja „Piękno pomimo wszystko”) .

Kasia Mieczkowska została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych w 1990 roku. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku przeszła amputację lewej nogi na poziomie uda. W marcu 2019 r. wykonano u niej powtórną amputację i zabieg osteointegracji, który jak mówi, znacząco wpłynął na komfort jej życia. Jednak nadal potrzebuje pomocy

Dobra proteza to nie wszystko

Nawet najlepsza proteza nie jest wiele warta bez odpowiedniej rehabilitacji i nauki prawidłowego chodu. Kasia przez ostatnie 30 lat użytkowania starych protez nabyła wiele nieprawidłowych nawyków. Dzisiaj może je wyeliminować tylko poprzez odpowiednią, profesjonalną rehabilitację oraz przez swój wrodzony upór i pracowitość.
Koszt jednego tygodniowego turnusu w profesjonalnym centrum rehabilitacji wraz z konsultacjami ortopedycznymi oraz noclegiem dla Kasi to koszt 5000 zł. Osoba po amputacji powinna regularnie brać w nich udział. Dla Kasi to duża suma, ale jeśli wiele osób wesprze ją choćby małą kwotą, szybko się ją uzbiera.

PrzePROJEKTowani – charytatywny pokaz mody

Oprócz zbiórki internetowej (https://zrzutka.pl/3yhahw) w ramach wsparcia dla Kasi Mieczkowskiej odbędzie się charytatywny pokaz mody przePROJEKTowani w ramach Cracow Fashion Week 2022.

Pokaz nietypowy, bo w charakterze modelek i modeli wystąpią w nim osoby, które znają się na biznesie, zarządzaniu, organizowaniu, ale nigdy nie chodziły po wybiegu mody. Wśród nich będą: redaktorka naczelna Miasta Kobiet – Aneta Pondo, wiceprezeska zarządu Kraków5020 – Paula Fanderowska, Aneta Książek z Polskiej Organizacji Turystyki. 

Jak sobie z tym poradzą możecie zobaczyć 24 marca 2022 o godzinie 20:00 w Krakowie, w hotelu Park Inn by Radisson ul. Monte Cassino 2.

Trenerka wsparcia dla osób po amputacji

Kasia Mieczkowska jest szczęśliwą mamą 9-latka i uwielbia pomagać ludziom. Sama mówi: „bardzo lubię spędzać czas z rodziną, lubię czytać, uwielbiam śpiewać i tańczyć. Chętnie pomagam ludziom – z radością pomogę i Tobie!” Kasia swoje marzenie o pomaganiu spełnia dzięki objęciu roli Trenera Wsparcia, którą pełni w Fundacji Poland Business Run.

Jako osoba, która wiele lat temu przeszła amputację, dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z tymi, którzy dopiero niedawno przeszli ten zabieg. Wspiera ich w powrocie do zdrowia, mobilizuje i własną postawą pokazuje, że niemożliwe nie istnieje.

Pokaz mody przePROJEKTowani

W charytatywnym pokazie swoje kolekcje zaprezentują między innymi:

  • Klaudia Klimas: www.klaudiaklimas.pl
  • Anna Nowak-Curyło: www.curyloproject.com
  • Łukasz Kubiński: www.lucaskubinsky.com
  • Angelika Ożdżyńska: www.lamfei.pl
  • Ania Szczygieł: www.notjustalabel.com/ania-szczygiel
  • Patrycja Segedyn: www.instagram.com/pat.sege
  • Sandra Stachura: www.sandrastachura.com
  • Oliwia Jankowska: www.oliwiajankowska.com
  • Ewa Zbaraszewska: www.instagram.com/e.zbaraszewska
  • Justyna Wesołowska: www.gamon.com.pl

Modele i modelki to osoby, które na co dzień są związane ze światem biznesu, jednak tylko na ten wieczór i tylko dla Kasi zdecydowały się na swoje „przeprojektowanie”. W tej roli wystąpią:

Marta Polak, Lidia Wiszniewska, Paula Fanderowska, Anna Jędrocha, Aneta Książek, Beata Kossakowska, Anna Styrylska, Marta Rozwadowska, Aneta Pondo, Justyna Drobkiewicz, Magdalena Miszczak, Magda Mlynarczyk, Iwona Furtek, Adrianna Cybulska, Marta Jodłowska, Justyna Konieczny, Andrzej Popiel, Jarosław Maslanka, Marcin Lewicki, Krzysztof Paradowski, Wojciech Karpiński, Julien Hallier

O oprawę i prestiż wieczoru zadbają:
Park Inn by Radisson oraz Radisson Blu Hotel Kraków, Krakowskie Szkoły Artystyczne Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, CMA, Salony Fryzjerskie Babicz

Pokaz przePROJEKTowani odbędzie się w ramach Cracow Fashion Week 2022. 24 marca 2022 o godzinie 20:00 w Krakowie, w hotelu Park Inn by Radisson ul. Monte Cassino 2.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO ZRZUTKI: https://zrzutka.pl/3yhahw

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ