Tuesday, July 23, 2024
Home / PARTNER MK  / Charlotte Tilbury Beauty już w Polsce

Charlotte Tilbury Beauty już w Polsce

W pięknie siła

Charlotte tilbury beauty

fot. materiał Partnera

Po udanym debiucie marki Charlotte Tilbury Beauty we Włoszech, Francji i Singapurze, twórczyni marki, słynna makijażystka gwiazd Charlotte Tilbury ogłosiła nawiązanie współpracy z siecią perfumerii Sephora w Polsce. Autorska linia kosmetyków Charlotte do makijażu i pielęgnacji już od 28 września dostępna jest na sephora.pl

 

Marka Charlotte Tilbury Beauty obecna jest już w sieci perfumerii Sephora w Niemczech, Ameryce Północnej, Hiszpanii, Francji oraz Singapurze. Polska jest kolejnym krajem, do którego zawitała, wyczekiwana przez swoich fanów. Tej jesieni Charlotte Tilbury  dołączyła do oferty perfumerii internetowej Sephora Polska. Charlotte  kontynuuje tym samym swoje globalne partnerstwo z siecią Sephora – najbardziej uwielbianą społecznością piękna na świecie, oferującą wyjątkowe doświadczenie zakupowe klientom, których pasją są kosmetyki i innowacyjne marki.

 

 Wielkie wejście Charlotte Tilbury Beauty

28 września Charlotte oficjalnie rozpoczęła sprzedaż swojej autorskiej marki makijażowo-pielęgnacyjnej na www.sephora.pl. Już od piątku, na trzy miesiące, produkty Charlotte Tilbury Beauty zawitają również  do ponad 30 perfumerii stacjonarnych Sephora, by dać klientom możliwość swobodnego testowania i eksperymentowania z nowościami od Charlotte. Przesłanie, z którym Charlotte wkroczyła do Polski i które kieruje do swoich obecnych i nowych fanów, to wspieranie potęgi kobiet i budowanie ich pewności siebie poprzez siłę piękna.

Do tej pory fani Charlotte Tilbury mogli kupić produkty marki jedynie poprzez stronę internetową charlottetilbury.com. Już od dziś mogą zrobić zakupy i doświadczyć magii marki w Polsce, odkrywając linię kosmetyków do makijażu i pielęgnacji cery od Charlotte, w tym kultowy Magic Cream ‒ produkt, który dał początek marce. Na sephora.pl dostępne są również jej najnowsze kolekcje, edycje limitowane, a także produkty-supergwiazdy w asortymencie marki, takie jak pełna kolekcja Pillow Talk, Magic Serum Crystal Elixir, Filmstar Bronze & Glow, Hollywood Flawless Filter czy Airbrush Bronzer.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ