Tuesday, April 23, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Ceramika ‒ wprowadź na swój stół odrobinę luksusu

Ceramika ‒ wprowadź na swój stół odrobinę luksusu

Niezmiennie cieszy oczy

Ceramika Bolesławiec

fot. materiał Partnera

Historia ceramiki sięga ery paleolitu. Najstarsze znalezione wyroby ceramiczne pochodzą sprzed 13 tysięcy lat p.n.e.. Grecy tworzyli wyroby ceramiczne, doskonale znana jest nam z epoki brązu kultura pilińska, obfitująca w ceramiczne wyroby. Pomimo ogromnego rozwoju technologicznego i upływu czasu, ceramika po dziś dzień cieszy się uznaniem i popularnością na całym świecie. Ceramika Bolesławiec uznawana jest za lidera na rynku, a wyroby pochodzące z tego miasta wciąż zachwycają i zdobywają sympatię nowych użytkowników

 

Ceramika Bolesławiec ‒ poznajmy się

Przenieśmy się do województwa Dolnośląskiego, a konkretnie do miasta Bolesławiec, położonego w jego północno-zachodniej części. Manufaktura Bolesławiec może poszczycić się kilkusetletnią tradycją, sięgającą do czasów średniowiecza. W praktyce oznacza to, że ceramika bolesławiecka cieszyła oko i przepięknie zdobiła stoły czy umilała popołudniowy relaks przy aromatycznej herbacie już nie tylko naszym pradziadom, ale także dalszym przodkom. Zarówno w Polsce, jak i na świecie ceramika z Bolesławca uznawana jest  za produkt marki premium, a nowoczesność wzorów i ręczna produkcja zadowala najbardziej wymagających użytkowników. Do jej produkcji w znacznej części pozyskuje się naturalne gliny kamionkowe z dorzecza Bobru i Kwisy. Przyjrzyjmy się jej z bliska!

Ceramika artystyczna Bolesławiec ‒ małe arcydzieła w zasięgu Twoich rąk

Nowoczesne wzornictwo, niezwykle oryginalne dekoracje sprawiają, że każdy wyrób wychodzący spod skrzydeł manufaktury w Bolesławcu jest wyjątkowy i unikalny. Pomimo ogromnie bogatego doświadczenia i wielu lat nieustannej produkcji, porcelana Bolesławiec wciąż wpisuje się w aktualne kanony modowe, a co więcej, stała się także ikoną i wzorem do naśladowania dla wielu innych ceramicznych manufaktur w kraju i na świecie. Ogromnym walorem jest stosowanie techniki stempelkowej, co nadaje ceramice unikatowego charakteru. Bolesławiec oferuje ponad 150 ręcznych wzorów, co sprawia, że oferowana ceramika wpisze się w różnorodne gusta odbiorców. Dla miłośników klasyki polecane są modele w charakterystyczne, słynne grochy bolesławieckie. Niezwykłą popularnością cieszą się także kwieciste wzory, które zachwycają swoją subtelnością oraz precyzją wykonania ‒ ręczne pociągnięcia pędzla to najpiękniejsza dekoracja dla ceramicznych wyrobów.

Ceramika Bolesławiec sklep ‒ podaruj sobie wyjątkowo designerskie i funkcjonalne wyroby

Ceramika Bolesławiec sklepy oferują wyroby zarówno do użytku codziennego, jak i do specjalnych okoliczności wymagających odpowiedniej oprawy. Ceramika z Bolesławca to szeroki wybór różnorodnych produktów. Do najbardziej popularnych zaliczyć można tradycyjne deserowe talerze, kubki i filiżanki ceramiczne, serwisy kawowe, cukiernice, naczynia do zapiekania, serwisy obiadowe, łyżki, wazony, dzbanki. Prócz podstawowych elementów zastawy, ceramika Bolesławiec oferuje wiele niezwykle ciekawych dodatków, takich jak serwetniki, świeczniki, porcelanowe wazy, maselnice, mleczniki, chlebaki, tace do serwowania i wiele innych. Tak ogromna rozpiętość asortymentu pozwala na całkowite i kompleksowe wyposażenie zarówno domowych witryn, jak i gastronomicznych obiektów. Manufaktura Bolesławiec, rozszerzając zakres swoich działań, poszła o krok dalej, oferując osłonki na doniczki, puzderka, karafki, aż po unikalne wyposażenie łazienek (np. kubeczki na szczoteczki). Bolesławiec ceramika wyprzedaż pozwala na nabycie wyjątkowo ekskluzywnych produktów w atrakcyjnych ofertach cenowych, co pozwala na wygenerowanie sporych oszczędności, zwłaszcza w przypadku zakupów na dużą skalę.

 

Na stronie internetowej https://andyceramika.pl/ znaleźć można najwyższej klasy ceramikę z Bolesławca, która zachwyci szerokie grono odbiorców. Bogaty asortyment dostępny w przystępnych cenach, zachęci do zakupów zarówno nowych, jak i stałych klientów. Na stronie dostępne są także produkty dla łowców okazji ‒ w zakładce wyprzedaże znajdziemy wyroby w cenach aż do 30% niższych. Poszukujesz unikatowej zastawy stołowej? Szukasz filiżanki do kawy, która będzie umilać każde popołudnie? Pomysł na prezent dla bliskiej Twojemu sercu osoby sprawia Ci problem? A może pragniesz podarować swoim wnętrzom wyjątkowo oryginalne dekoracje, które podkreślą charakter tworzonych aranżacji? Odwiedź stronę, oferującą wyjątkowe wyroby ceramiczne z Bolesławca i wybierz coś specjalnie dla siebie. Osobiście wybierz się w przepiękną, barwną przygodę z porcelaną Bolesławiec, a z całą pewnością nie będziesz żałował.

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ