Sunday, July 14, 2024
Home / Kultura  / Twój sposób na udany urlop!

Twój sposób na udany urlop!

Szukasz odpowiedniego miejsca na wakacje? Może masz ochotę na aktywny wypoczynek w nadmorskim klimacie? Znamy odpowiednie miejsce

Centrum Zdrowia i Relaksu Verano - Twój sposób na udany urlop!

Centrum Zdrowia i Relaksu Verano - Twój sposób na udany urlop! / fot. fotolia

Hotel Verano znajduje się w Kołobrzegu. Jednym z jego niepodważalnych atutów jest atrakcyjna lokalizacja – znajduje się on w parku nadmorskim, zaledwie 100 m od od morza. Ośrodek otoczony jest bujną zielenią, a cały teren zagospodarowany jest w sposób niezwykle funkcjonalny i efektowny. Jest on całkowicie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości udostępniono 247 pokoi z balkonami oraz 53 apartamenty. Wszystkie pomieszczenia uwzględniają najwyższy poziom komfort, wyposażone są w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, TV oraz telefon. Goście mają także możliwość korzystania z sieci Wi-Fi.

Centrum Zdrowia i Relaksu Verano - Twój sposób na udany urlop!

Centrum Zdrowia i Relaksu Verano – Twój sposób na udany urlop! / fot. fotolia

Aktywny wypoczynek w nadmorskim klimacie

Ośrodek Verano to wymarzone miejsce dla wszystkich zwolenników aktywnego spędzania czasu. Na jego terenie znajduje się bowiem wypożyczalnia rowerów, boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę unihokeja oraz tenisa ziemnego, stół bilardowy oraz czterotorowa kręgielnia, na której cyklicznie odbywają się turnieje. Dla rodzin z małymi dziećmi wydzielony został plac zabaw. To jednak nie koniec atrakcji. Dla gości hotelu organizowane są grille i ogniska, taneczne wieczorki z muzyką na żywo oraz wycieczki po Kołobrzegu i okolicach. Na terenie Verano znajduje się również kawiarnia. To tutaj wszyscy goście mogą skosztować smacznej i zdrowej kuchni. W menu znajdują się zarówna tradycyjne polskie potrawy, jak i zaskakujące dania kuchni „Fusion” oraz smaki regionalne. Na specjalne życzenie można skorzystać różnorodnych diet nadzorowanych przez dietetyka. Kawiarnia oferuje także wyborne wyroby cukiernicze, aromatyczną kawę i szeroki wybór win.

Lecznicze zabiegi w Centrum Zdrowie Verano

Ośrodek specjalizuje się w wykonywaniu specjalistycznych zabiegów już od 1966 roku. Dysponuje on również salą do kinezoterapii. Wśród bogatej oferty zabiegów znajdują się m.in. masaże, ultradźwięki, zabiegi ciepłolecznicze oraz laseroterapia. Specjalnością kadry są zabiegi lecznicze, rehabilitacyjne, fizjoterapeutyczne oraz odchudzające. To idealne miejsce dla osób ze schorzeniami układu oddechowego, układu krążenia i ruchu.

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć pd adresem: verano.kolobrzeg.pl/zabiegi

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ