Thursday, June 13, 2024
Home / Inne  / Centrum joga: Vinyasa Flow

Centrum joga: Vinyasa Flow

Nowa szkoła jogi w Warszawie - Samadhi Joga otwiera trzecią szkołę (ul. Żurawia 22). Z tej okazji przez cały weekend 4-5 lutego zajęcia będą bezpłatne!

joga za darmo

Samadhi Joga otwiera trzecią szkołę (ul. Żurawia 22). Z tej okazji przez cały weekend 4-5 lutego zajęcia będą bezpłatne

Nowa szkoła jogi w Warszawie – Samadhi Joga otwiera trzecią szkołę (ul. Żurawia 22). Z tej okazji przez cały weekend 4-5 lutego zajęcia będą bezpłatne!

joga za darmo

Samadhi Joga otwiera trzecią szkołę (ul. Żurawia 22). Z tej okazji przez cały weekend 4-5 lutego zajęcia będą bezpłatne

Nasze ciało płynnie przechodzi z jednej pozycji do drugiej, a oddech i myśli sprawiaja, że cały czas pozostajemy w ruchu. Taka jest istota jogi Vinyasa Flow. Jej dobroczynne skutki dla organizmu to rozciąganie i wzmacnianie mięśni oraz poprawa przemiany materii. Jeszcze więcej dzieje się w naszej psychice – zyskujemy równowagę, lekkość i energię. Jedyną szkołą Vinyasa Flow i Jogi twarzy w Warszawie jest Samandhi Joga (ul. Dembego 10 i Mielczarskiego 1 na Kabatach. Do Samandhi warto przyjść także na masaże ajurwedyjskie wykonywane prze hinduskiego terapeutę.

UWAGA: w lutym Samadhi Joga otwiera trzecią szkołę (ul. Żurawia 22). Z tej okazji przez cały weekend 4-5 lutego zajęcia będą bezpłatne

centrum joga warszawa

Joga za darmo? Tylko w najbliższy weekend! Samadhi Joga otwiera trzecią szkołę (ul. Żurawia 22), więcej na www.centrumjoga.pl

Samandhi Joga, WARSZAWA, ul. Żurawia 22 (5 min od metra centrum), www.centrumjoga.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ