Sunday, May 19, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Centrum dowodzenia

Centrum dowodzenia

Jak wygląda nasze centrum dowodzenia i co w praktyce oznacza umiejętność znalezienia się zawsze we właściwym miejscu i czasie – dowiesz się, śledząc nasz blog

miasto kobiet

miasto kobiet

miasto kobiet

Jak wygląda nasze centrum dowodzenia i co w praktyce oznacza umiejętność znalezienia się zawsze we właściwym miejscu i we właściwym czasie – dowiesz się, śledząc nasz blog.

Bo redakcja „Miasta Kobiet” to nie tylko klimatyczna przestrzeń wytyczona przez ściany, ekrany monitorów i gigantyczny męski akt (autorstwa jednego z nielicznych męskich członków naszego zespołu), ale też każde wydarzenie modowe, każda szałowa impreza i koncert, każdy spektakl i seans kinowy, z którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić! Obiecujemy, że będzie się działo, bo samo życie w redakcji, choć niezmiernie ciekawe, często wymyka się nam spod kontroli: przeraża limitem mijającego czasu, zaskakuje, a nieraz pozwala spełnić najskrytsze marzenia. Jest cudowne i zakręcone! I jak przystało na żywy organizm – żyje swoim własnym życiem. Bawi się, pracuje, śpi, przyjmuje niesamowitych gości i najprawdziwsze gwiazdy, tworzy kolejne strony magazynu, a nawet, choć to żaden ewenement, rozmnaża się – dowodem czego jest filia „Miasta Kobiet” w Warszawie, skąd również będziemy nadawać najnowsze i najgorętsze nowinki z życia medialnego. Jeżeli więc interesują was historie miłosne i opowiastki dramatyczne, porady kosmetyczne i plotki ze świata show biznesu – zapraszamy do lektury. Ten blog jest dla Was!

autor wpisu: Dorota

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ