Friday, June 21, 2024
Home / Uroda  / Testy i recenzje  / Cellulit: Poddaj się albo walcz

Cellulit: Poddaj się albo walcz

Warto zawalczyć z problemem?

Zabieg

Cellulit: Venus Legacy lekarstwem / fot. materiały prasowe

Szczupłe, otyłe, sportsmenki i dojrzałe mamy. 80 procent kobiet po 25. roku życia ma cellulit – chyba najbardziej demokratyczną dolegliwość, która może być zmorą każdej z nas. Tak już jest. Możemy się buntować, walczyć albo zaakceptować status quo. Jesteśmy kobietami i róże rzeczy mogą nam przeszkadzać: bałagan w przedpokoju, głośna rozmowa współpasażera w tramwaju czy wiotka skóra. Jeśli to, że zareagujemy ma sprawić, że poczujemy się lepiej, to zróbmy to

 

Cellulit uwielbia siedzący tryb życia, stres, antykoncepcję hormonalną, nieodpowiednią dietę. Aby pokonać pomarańczową skórkę trzeba działać na wielu frontach. Jeśli kiedykolwiek katowałaś się ćwiczeniami, zmieniałaś diety i wklepywałaś dziesiątki kremów, doskonale wiesz, że walka z z tłuszczykiem i cellulitem może być mało efektywna. Z pomocą przychodzą jednak bezbolesne zabiegi medycyny estetycznej z użyciem radiofrekwencji.

 

Venus Legacy to nieinawazyjna metoda konturowania skóry. Innowacyjność terapii polega na połączeniu technologii multipolarnej fali radiowej (słynne RF), impulsowego pola magnetycznego, wielobiegunowych głowic i technologii wykorzystującej podciśnienie tzw. VariPulse. To wszystko sprawia, że działanie następuje głębiej pod skórą, a to z kolei powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry.

 

Zabieg Venus Legacy polega na podniesieniu temperatury tkanek, w taki sposób, by rozbić komórki tłuszczowe, poprawić mikrokrążenie, drenaż limfatyczny, usunąć nadmiar toksyn i wody oraz doprowadzić do syntezy włókien kolagenowych. Właśnie dlatego Venus Legacy kompleksowo działa na cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, a także poprawia napięcie i gęstość skóry, i co najważniejsze – to nie boli.

 

Venus Legacy to hit terapii anti-aging. Zabiegi z wykorzystaniem technologii Venus Legacy dają możliwość konturowania ciała, redukcji cellulitu, zmniejszenia obwodu pożądanych obszarów ciała, a także spłycenie zmarszczek skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 

Efekty:
– jędrne i sprężyste pośladki,
– uda bez cellulitu,
– smukła talia,
– brzuch o napiętej skórze bez rozstępów,
– poprawa napięcia i gęstości skóry twarzy i szyi

 

Zabiegi z wykorzystaniem technologii Venus Legacy sprawdzają się wśród zabieganych kobiet, które nie mogą pozwolić sobie na długi okres rekonwalescencji. Bezpośrednio skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona z powodu temperatury, która została do niej dostarczona. Objaw szybko mija, pozwalając wrócić do codziennych aktywności. Ten przyjemny, przypominający intensywny masaż, zabieg daje szybkie rezultaty i długotrwałe efekty. Pierwsze z nich zobaczysz już po wyjściu z gabinetu! Należy jednak pamiętać, że do osiągnięcia wymarzonych rezultatów niezbędne będzie wykonanie serii zabiegów, zalecane jest wykonanie 6-8 zabiegów ale wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i predyspozycji pacjentki.

 

Czy zabieg z wykorzystaniem Venus Legacy jest dla Ciebie?

 

Zapraszamy do kontaktu
Salon Kosmetyczny 7 Marzeń
Kraków, ul. Miłkowskiego 7
http://www.siedemmarzen.pl/
FB: Salon Kosmetyczny Siedem Marzeń

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ