Wednesday, July 17, 2024
Home / Kultura  / Celebration Look Night

Celebration Look Night

Wygląd w dwudziestym pierwszy wieku to rzecz szczególnie ważna, dlatego też grupa specjalistów tworzących Celebration Productions postanowiła stworzyć imprezę mającą na celu promocję zdrowego i pięknego wyglądu, połączonego z modnym szykiem i dużą dozą kobiecości.

Celebration Look Night

Celebration Look Night / fot. materiał prasowy

Wygląd w dwudziestym pierwszy wieku to rzecz szczególnie ważna, dlatego też grupa specjalistów tworzących Celebration Productions postanowiła stworzyć imprezę mającą na celu promocję zdrowego i pięknego wyglądu, połączonego z modnym szykiem i dużą dozą kobiecości. Tak narodził się event Celebration Look Night, stworzony z myślą o kobieta i mężczyznach, dla których wygląd jest szczególnie ważny.

Celebration Look Night

Celebration Look Night / fot. materiał prasowy

Pierwsza edycji imprezy prowadzona przez znaną dziennikarkę Agatę Czyżak, odbędzie się 22 Czerwca w Klinice Urody Katarzyny Adamskiej, jednego z najbardziej znanych fryzjerów w Wielkopolsce. Podczas imprezy zgromadzeni goście będą mieli okazję wysłuchać oraz skorzystać z porad znanej bloggerki i stylistki Inez Pełko, właścicielki bloga Fashion is easier with love, skorzystać z najnowszych, specjalnie przygotowanych zabiegów kosmetyczno-fryzjerskich, a także zapoznać się z najnowszą kolekcją obuwia marki Nessi, które w ostatnim czasie robi coraz większą furorę wśród gwiazd rodzimej sceny! Wisienką na torcie tego wieczoru będą najnowsze zdobycze fryzjerstwa zaproponowane przez samą Katarzynę Adamską, której towarzyszyć będzie prezentacja najnowszej kolekcji marki Dropa, z której projektantką Katarzyną Wyrwas wszyscy goście będą mogli porozmawiać i skonsultować swój wizerunek.

Finalnie impreza zakończyć się na toaście wzniesionym za piękny i nowoczesny wizerunek oraz loterią wizytówkową, w której do wygrania będą m.in. karnety do RED FITNESS, które pozwolą zadbać o zdrową i sportową sylwetkę, sesja zdjęciowa w ChocoBerry Studio, oraz voucher do Oazy Urody.

Zapraszamy na stronę wydarzenia!    

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • gold selfie frame 4 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you will find 55432 additional Info to that Topic: miastokobiet.pl/celebration-look-night/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ