Sunday, April 21, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Seksowna klasyka w wykonaniu Cateriny

Seksowna klasyka w wykonaniu Cateriny

Mimo, że lato wciąż trwa. Pojawiają się pierwsze kolekcje na jesień/zima. Dzisiaj pokazujemy kolekcję, której głównym motywem jest seksowna klasyka.

fot. materiał prasowy

Seksowna klasyka stanowi główny motyw kolekcji. Dopasowane sukienki i świetnie skrojone, mocno taliowane żakiety to nieodłączne jej elementy. Kostiumy typu Chanel, ołówkowe spódnice i eleganckie bluzki uzupełniają klasyczny aspekt propozycji jesienno-zimowych. Pojawi się również duży wybór spodni, zarówno cygaretek, jak i szerszych z kantami.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Nie zabraknie nowoczesnych form. Proste, szerokie rękawy podwieszane na wysokości ramienia, trapezowe góry, zróżnicowane długości i asymetria zapowiadają ciekawe łączenie klasyki z nowymi rozwiązaniami.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Różnorodność tkanin jest przejawem łączenia tradycji, która jest równoznaczna z jakością, z możliwościami współczesnych czasów. Wełny, wiskozy, poliuretany, jedwabie, poliestry oraz wszelkie możliwe mieszanki tych włókien współgrają ze sobą w jednej kolekcji. Ponadto pojawią się koronki, skóry, tafty, szlachetne flausze i szyfony.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Mocne kolory zdominowały w tym sezonie tradycyjną jesienną paletę barw. Obok perłowej szarości, spopielałego beżu, granatu i nieśmiertelnej czerni znajdziemy czerwień, kobalt, żółty i śmietanowy. Pojawią się też kolory pastelowe: jasny różowy i niebieski. Fantastyczna baza do śmiałych połączeń.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Dzianiny i dżerseje stanowią pokaźną część kolekcji. Zapewniają komfort noszenia i są proste w pielęgnacji. Pojawi się ich szeroka gama o różnych splotach i sposobach wykończenia. Poza prostymi, bazowymi znajdziemy ręcznie barwione, pokrywane folią, natryskiwane lub z nitką lureksową.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Detale w tym sezonie to głównie elementy metalowe wprowadzone do kolekcji w postaci srebrnych i złotych oczek. Pojawią się również futra, jenoty i norki. które będą zdobić płaszcze. Ręcznie przyszywane zatrzaski, napy i zamki błyskawiczne nadal zastępują guziki.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Całość kolekcji zawsze spinają akcesoria. Tu również przeplatać się będzie klasyka z nowoczesnością. Obok niezwykle eleganckich szpilek zajdziemy buty do „biegania” na co dzień na tzw. „traktorach”. Pojawią się botki, do kostek i nad kostką, długie buty do kolan i sięgające za kolano. Torebki, dopasowane do kolekcji, odzwierciedlają jej różnorodny charakter. Znajdziemy bardzo eleganckie kopertówki, szykowne torebki do ręki i mniej sformalizowane miękkie torby na ramię. Szale, szaliki i chusty pojawią się w wersjach, zarówno jedwabnych, kaszmirowych, wełnianych jak i wiskozowych. Całość zamyka bardzo szeroka gama sztucznej biżuterii o różnorodnych i pięknych formach.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ