Thursday, May 23, 2024
Home / Kultura  / Capitalne lato w Capitolu

Capitalne lato w Capitolu

Najgorętsze tytuły, świetnie zapowiadająca się premiera (Dwie połówki pomarańczy) i największe gwiazdy Teatru Capitol teraz na letniej scenie!

kabaret moralnego niepokoju

kabaret moralnego niepokoju

Co: Capitalne Lato
Gdzie: Teatr Capitol, Marszałkowska 115, Warszawa
Kiedy: lipiec/sierpień 2012
www.scenacapitol.pl

kabaret moralnego niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi na scenie Capitolu w programie Galaktikos z nowymi skeczami, fot. materiały prasowe Teatru Capitol

Najgorętsze tytuły, świetnie zapowiadająca się premiera (Dwie połówki pomarańczy) i największe gwiazdy Teatru Capitol teraz na letniej scenie! Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Dereszowska, a na koniec wakacji – Kabaret Moralnego Niepokoju w programie Galaktikos z nowymi skeczami. Jeżeli chcesz zobaczyć czy Radosław Pazura ściągnie majtki za namową striptiserów – nosorożcy albo dowiedzieć się jak nasi rodacy kupują w Londynie Kebab z jagnięciny nie mówiąc ani słowa po angielsku Teatr Capitol zaprasza przez całe lato.

agata zalecka playboy

Jak donoszą chłopaki z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Agata Załęcka postanowiła zająć się indywidualną karierą aktorską i… odkrywa właśnie w magazynie Playboy swe najbardziej skrywane tajemnice...

Czy wiesz, że… chłopakom z Kabaretu Moralnego Niepokoju towarzyszyć będzie na scenie Capitolu Magda Stużyńska? Zastąpi ona Agatę Załęcka, która jak donoszą koledzy z zespołu – zajęła się indywidualną karierą aktorską i… odkrywa w magazynie Playboy swe najbardziej skrywane tajemnice.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=JqHVBkFlyK4 ]

UWAGA KONKURS! Śledź portal Miasto Kobiet i wygraj podwójne zaproszenia na spektakle Teatru Capitol!

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Pingback:Kabaret Moralnego Niepokoju w MCK « Żywiec Info 26 lipca, 2012

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ