Thursday, May 30, 2024
Home / Inne  / Nowe produkty  / Wymarzona pralka perfekcyjnej pani domu – Candy GrandoVita Smart Touch

Wymarzona pralka perfekcyjnej pani domu – Candy GrandoVita Smart Touch

Nowoczesne kobiety wiedzą, jak ułatwiać sobie życie

Inteligentne rozwiązania / fot. materiały prasowe

Praca, dziecko, mąż, gotowanie, sprzątanie…  Kobiety wiedzą ile obowiązków ciąży na ich barkach każdego dnia. Świadome i nowoczesne panie chętnie wybierają inteligentne rozwiązania AGD, które znacznie usprawniają przebieg zadań domowych. Skracając czas poświęcany na porządkowe obowiązki, z łatwością wygospodarujesz czas na relaks i odpoczynek. Candy odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet – zobacz co posiada idealna pralka perfekcyjnej pani domu.

Inteligentne rozwiązania / fot. materiały prasowe

Inteligentne rozwiązania / fot. materiały prasowe

Szybkie i profesjonalne pranie? Masz wysokie oczekiwania związane z funkcjonalnością swoich sprzętów domowych? Sumiennie dobierasz każdy element wystroju w swoim mieszkaniu? Zwróć uwagę na pralkę GrandoVita Smart Touch od Candy – znajdziesz w niej wszystkie cechy sprzętu dla wymagających użytkowników.

Sprawnie i dokładnie!

Musisz teraz odebrać dziecko z przedszkola? Za godzinę masz telekonferencje? Chcesz aby Twój sprzęt AGD nadążał za tempem Twojego życia? Szukając pralki skupiasz się na oferowanych programach? W przypadku GrandoVita Smart Touch możesz wybierać spośród kilkudziesięciu dostępnych wariantów. Wśród nich znajdziesz chociażby dedykowany alergikom Aquaplus czy program Dziecko stworzony dla mam, które przywiązują dużą wagę do dokładnego płukania ubranek swoich pociech. Ponadto dzięki opatentowanemu przez markę technologii Mix Power System nie musisz ryzykować i aplikować detergentów piorących bezpośrednio na ubrania. Skoncentrowany roztwór jest wtryskiwany z odpowiednią prędkością i pod optymalnym ciśnieniem wprost na tkaniny. Dzięki odpowiednio wycelowanej dyszy, środek zostaje dodany do bębna prania we wczesnej fazie cyklu. Delikatne obroty sprawiają, że detergent jest rozprowadzony precyzyjnie po całej tkaninie. Co najważniejsze, program Perfect Rapid 59’ umożliwia wykonanie pełnego prania w mniej niż godzinę! Oprócz tego, wszystkie czynności, które wykonujesz są zapamiętywane przez sprzęt, którego używasz. Przy kolejnej okazji możesz po prostu wybrać poprzednio przygotowane ustawienia.

Funkcjonalna, ekonomiczna i wygodna

Sprzęt AGD musi być przede wszystkim ekonomiczny i umożliwiać oszczędność energii. Produkty Candy dzięki swojej wysokiej klasie energetycznej A+++ zapewniają racjonalne zużycie prądu i wody. Co więcej zostały stworzone przez włoskich projektantów z największą troską o detale. GrandoVita Smart Touch to chociażby duży i intuicyjny wyświetlacz, który ułatwia obsługę urządzenia. To także wysoko umieszczone, chromowane drzwiczki sprawiające, że pakowanie i wypakowanie prania jest duże bardziej komfortowe. Masz mało przestrzeni? W linii urządzeń Candy jest dostępny również model GrandoVita Smart Touch Slim, która z powodzeniem zmieści się w każdym pomieszczeniu. Ta niezwykle smukła pralka o głębokości zaledwie 34 cm umożliwia wypranie nawet 7 kg ubrań (model GVS4 117DC3).

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Kinga 18 listopada, 2016

    ja również stawiam na wygodę podczas sprzątania. Zmieniłam już środki piorące na skuteczniejsze. Teraz zamiast proszku używam kapsułek. Zazwyczaj kupuję znane marki, wczoraj akurat kupiłam takie z Ludwika. Zastanawiam się jeszcze nad zainwestowaniem w dobrą pralkę, dlatego szukam jakiś inf. w Internecie. Uważam, że trzeba ułatwiać sobie życia jak się da, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzątanie! 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ