Wednesday, May 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Cała prawda o… Ilonie Felicjańskiej

Cała prawda o… Ilonie Felicjańskiej

Dlaczego postanowiła otwarcie mówić o swoim uzależnieniu? Co czuła, gdy jej bajkowe życie przerodziło się w koszmar? Kim jest jej nowy partner? Dlaczego wydała powieść erotyczną? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w

Dlaczego postanowiła otwarcie mówić o swoim uzależnieniu? Co czuła, gdy jej bajkowe życie przerodziło się w koszmar? Kim jest jej nowy partner? Dlaczego wydała powieść erotyczną? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w książce Ilona Felicjańska. Cała prawda o…, która ukaże się nakładem wydawcy książek Mira 5 czerwca.

 

Niedawno skończyłam 40 lat i nie żałuję ani jednej sekundy mojego życia, bo wiem, że każda z nich była po to, by stworzyć mnie, Ilonę Felicjańską, taką, jaką jestem dzisiaj – wyznaje modelka, która dwa lata temu przyznając się do swojego uzależnienia naraziła się na krytykę oraz utratę źródeł dochodu i dotychczasowych przyjaciół.

Swoją drogę do miejsca, w którym jest teraz, Felicjańska przybliża w książce Ilona Felicjańska. Cała prawda o… W bardzo szczerej rozmowie z redaktor naczelną dwumiesięcznika „Miasto Kobiet”, Anetą Pondo, opowiada o tym, co czuje dziewczyna, która wychowała się w małej miejscowości, gdy dostrzega ją świat mody. Wspomina, jak konkurs piękności stał się jej przepustką do kariery w branży modowej i telewizyjnej. Wyznaje, jak trudne było przyznanie się przed samą sobą i przed innymi do nałogu, który zaprzepaścił jej dotychczasowy dorobek. Opowiada również o trudnych relacjach z najważniejszymi mężczyznami w swoim życiu.

[Not a valid template]

Aneta Pondo przeprowadziła wywiady z Iloną Felicjańską w kluczowych dla modelki momentach. Ukazały się one w prasie jesienią 2011 roku, gdy Ilona rozpoczęła terapię, wiosną 2012 w trakcie sprawy rozwodowej oraz zimą tego roku, kiedy wydała thriller erotyczny. Ostatnia rozmowa, której efektem jest wywiad-rzeka Ilona Felicjańska. Cała prawda o…, trwała niemal sto dni. Pondo i Felicjańska rozmawiały w domu, kawiarni, hotelu, pociągu, tramwaju i na spacerze. Na wszystkie pytania Ilona odpowiadała szczerze, bez upiększeń, bez próby wybielania, bez znieczulenia.

Zaskoczyła mnie otwartość, z jaką Ilona mówiła o sprawach bolesnych i intymnych – mówi Aneta Pondo. – Jej szczerość na granicy ekshibicjonizmu i odwaga w głoszeniu niepopularnych poglądów to rzadkość w czasach, gdy najważniejszy dla osób publicznych jest tak zwany wizerunek.

Nasze spotkania były intensywne, jak wizyta u terapeuty. Towarzyszyło nam bardzo dużo emocji, bo prawda bywa bolesna – przyznaje Ilona Felicjańska.

Rozmowa Ilony Felicjańskiej z redaktor naczelną „Miasta Kobiet” została uzupełniona o komentarze kilkunastu osób, które poznały modelkę na różnych etapach jej życia, m.in. Tomasza Jacykowa, Mariusza Szczygła i kontrowersyjnego paparazzo Przemysława Stoppy. Ich wspomnienia pomogły Anecie Pondo zrozumieć, jakie koleje losu doprowadziły modelkę do miejsca, w którym się znalazła.

Najnowsza pozycja wydawcy książek Mira to książka o kobiecie, która znalazła się na życiowym zakręcie i musiała przewartościować swoje życie. W takiej sytuacji nietrudno się załamać, zamknąć w sobie, przestać walczyć. A jednak Ilona znalazła w sobie siłę i odwagę, żeby przyznać się do swoich problemów. Potrafiła wyciągnąć naukę z życiowych porażek i na nowo zbudować swój świat. Ilona Felicjańska. Cała prawda o… pokazuje, jak radzić sobie z problemami i pomóc sobie w trudnych sytuacjach.

Zapraszamy na www.fb.com/IlonaFelicjanska, www.ifyoo.pl i oczywiście na www.miastokobiet.pl

Patroni medialni: Miasto Kobiet, nakanapie.pl, ofeminin.pl,

***

Ilona Felicjańska – modelka, prezenterka telewizyjna, założycielka fundacji, matka, żona, celebrytka, businesswoman i gwiazda pokazów Prêt-à-porter i Haute couture na świecie i w kraju. Chodziła po wybiegach największych światowych marek (Calvin Klein, Pierre Cardin, Escada, Max Mara) oraz uświetniała prezentacje kolekcji polskich projektantów (Teresa Rosati, Maciej Zień, Ewa Minge, Paprocki & Brzozowski, Łukasz Jemioł).

Aneta Pondo – dziennikarka, założycielka i redaktor naczelna czasopisma „Miasto Kobiet” oraz portalu miastokobiet.pl. Ukończyła filologię polską oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracowała m.in. w redakcjach Onetu, informatora „Miesiąc w Krakowie” i magazynu „Prime”. Od 2004 roku zajmuje się rozwojem swojego autorskiego dwumiesięcznika „Miasto Kobiet”, który jest dostępny w wybranych kawiarniach, restauracjach i biurowcach, w ekskluzywnych salonach urody i butikach oraz na prestiżowych imprezach w Krakowie i Warszawie, a także w Empikach w całej Polsce.

Źródło: materiał prasowy 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ