Sunday, March 3, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Być jak Gigi Hadid!

Być jak Gigi Hadid!

Ta dziewczyna inspiruje miliony młodych kobiet! Podajemy ci na tacy "przepis na Gigi".

W kolorze skóry / fot. Pinterest

Minął kolejny rok, a o tej dziewczynie wciąż jest głośno! Ma zaledwie 22 lata, a na swoim koncie dziesiątki kampanii i pokazów, jest aniołkiem  Victoria’s Secret,  jej chłopak to bożyszcze nastolatek –  były wokalista One Direction – Zayn Malik, a przyjaciółką słynna Kendall Jenner. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 28 milionów użytkowników! Gigi Hadid, bo o niej mowa, nie znika z pierwszych stron gazet. Niedawno została okrzyknięta przez British Fashion Awards międzynarodową modelką roku i wciąż nie zwalnia tempa! To prawdziwa „IT GIRL”! 

Skóra rekina / fot. Pinterest

Skóra rekina / fot. Pinterest

Blackest blac / fot. Pinterest

Blackest blac / fot. Pinterest

Gigi ma również świetne wyczucie stylu. Uwielbia sportową elegancję. Na co dzień stawia na wygodę, ale za to w bardzo kobiecym wydaniu. Preferuje oversize’owe swetry, długie płaszcze, luźne dresy i krótkie sukienki, do których dobiera duże okulary przeciwsłoneczne.

 W kolorze skóry / fot. Pinterest

W kolorze skóry / fot. Pinterest

Słynna „it girl”, jak nikt inny potrafi wyeksponować idealne ciało, dlatego często wybiera crop topy, obcisłe sukienki i legginsy. Jest niewątpliwie inspiracją dla milionów kobiet! Łączy w sobie młodzieńczą świeżość, wdzięk, piękno i klasę.

"Prawie" casualowo / fot. Pinterest

„Prawie” casualowo / fot. Pinterest

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ