Thursday, May 30, 2024
Home / PARTNER MK  / Tego wieczoru się zabaw!

Tego wieczoru się zabaw!

Głęboko zakorzenione w podświadomości przekonania, jakoby spotkania na jeden wieczór są czymś złym, wciąż dobrze się mają

buziaczek portal randkowy

Poszukiwanie znajomości na jeden wieczór nie jest niczym złym / fot. materiały prasowe

Ktoś na jedną noc czy na całe życie ? Najlepiej szukać w Internecie

buziaczek portal randkowy

Poszukiwanie znajomości na jeden wieczór nie jest niczym złym / fot. materiały prasowe

Budowanie związków to ważny element życia, ale nie zawsze jest na nie odpowiednia ilość czasu, a jeśli jest się w niestabilnej sytuacji osobistej, na przykład po zakończeniu trudnej emocjonalnie znajomości, najlepiej w ogóle przez jakiś czas do nich nie dążyć. Jest to tylko zaproszenie do podejmowania fatalnych w skutkach decyzji, których reperkusje mogą odciskać swoje piętno przez długie miesiące, jeśli nie lata. W dzisiejszych czasach na szczęście wiele elementów związku można mieć bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Osobę chętną do udziału w takim układzie można bez wysiłku znaleźć poprzez wiele konkurujących ze sobą metod, wśród których warto wymienić portal randkowy Buziak.pl lub któryś z podobnych krajowych portali.

Towarzystwo na wieczór to nic złego

Przelotne znajomości wciąż są objęte swoistym kulturowym tabu. Powody takiego podejścia są bardzo różne. Czasami odnaleźć je można na poziomie superego, czyli wtłoczonego w umysł młodej osoby przekonania, że tego typu relacje są nieodpowiednie. Niezależnie od filozofii życiowej osoby dorosłej, tego typu koncepty niestety oddziałują na nas podświadomie i trudno jest traktować nawet najbardziej przelotne znajomości bez żadnego ładunku emocjonalnego. Czasami nawet bywa to pułapka, ponieważ deklaruje się chęć przyjemnego spędzenia wieczoru, na przykład w bardzo mocno rozszerzonym gronie przyjaciół, panuje niewypowiedziane porozumienie co do rodzaju spotkania, ale mimo wszystko kolejne dni spędzamy na myśleniu o poznanej w taki sposób osobie.
Kiedy udaje się na dobre uwolnić z tego typu niemających żadnego oparcia w rzeczywistości przekonań, możliwe jest wyzwolenie się i radosne spędzenie wieczoru bez żadnych zobowiązań i w dobrym towarzystwie. Możliwe, ale nie zagwarantowane, ponieważ konieczne jest znalezienie odpowiedniej osoby.

Jeden wieczór to jeden wieczór

W takich przypadkach najlepiej postarać się o to, by znajomość faktycznie była jednorazowa i stanowiła de facto element zewnętrzny w stosunku do życia codziennego. Dlatego niepożądanymi rozwiązaniami są wszelkiego rodzaju polecenia osób znajdujących się o dwa kroki oddalenia w systemie społecznym w stosunku do nas. Innymi słowy, brat kolegi z pracy lub współlokator koleżanki nie są dobrymi osobami na niezobowiązujący wypad do klubu, ponieważ są one na tyle funkcjonalnie blisko nas samych, że będą swoją obecnością wywierali wpływ na naszą codzienność. Takie osoby są idealne do budowania trwałych związków, lecz to nie jest w tym przypadku celem przedsięwzięcia.

Od chwilowego romansu tylko się zaczyna

Starą prawdą portali randkowych jest fakt, że jeśli ktoś za bardzo nastawia się na budowanie trwałych związków, wywierana przez niego presja na siebie i na drugą osobę może być zbyt duża, a w konsekwencji nic z tego nie wychodzi. Wiele serwisów stawia dzisiaj raczej na luźne spotkania, podobieństwo zainteresowań i zwyczajnie na dobrą zabawę. Dlatego paradoksalnie okazuje się, że właśnie takie luźne nastawienie, o jakim tu mowa, jest najskuteczniejsze w znajdowaniu tej jedynej właściwej osoby.

W życiu poza Internetem pary małżeńskie w ten właśnie sposób najczęściej się poznają. Najpierw jest zwykła przyjaźń i fascynacja sobą nawzajem, przyjemnie spędzony razem czas na chwilach bardziej i mniej intymnych, a po pierwszym etapie znajomości okazuje się, że nie możemy sobie wyobrazić dalszego życia, jeśli nie będzie w nim miejsca właśnie dla osoby niedawno poznanej. Dlatego pamiętajmy o dobrej zabawie, nie oczekujmy zawsze czegoś wielkiego, ale bądźmy gotowi na to, że coś jednak z tego może być. Portale randkowe są niezwykle skuteczne w budowaniu trwałych związków i często mogą nas tym pozytywnie zaskoczyć.

Portale randkowe

Format działania portali randkowych wydaje się w tym przypadku optymalny dla potrzeb znajomości przelotnych. Wbrew powszechnemu przekonaniu, wcale nie są zdominowane przez osoby, które są zainteresowane tylko takimi kontaktami, jak również przeceniany jest nacisk na kwestie matrymonialne kładziony przez pozostałą część użytkowników. W zdecydowanej większości nie są oni do końca przekonani, jaki jest cel ich obecności na portalu i otwarci są w zasadzie na wszystko, na co nakierują ich partnerki, czyli my.
Taka sytuacja tworzy optymalne warunki do wybierania najlepiej dopasowanej osoby. Sam wybór szczegółowy będzie kwestią wysoce zindywidualizowaną, lecz niezależnie od jego partykularnych składowych portal randkowy będzie dostarczał informacji o wszystkich potencjalnie istotnych charakterystykach: wyglądzie, zainteresowaniach, obszarze zamieszkania, wykształceniu, majętności itd. Umożliwia on wstępne poznanie i ocenę potencjalnego partnera w takim stopniu, jaki jest potrzebny do udanego wieczoru na mieście.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ