Thursday, July 18, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Buty są dla nas najważniejsze

Buty są dla nas najważniejsze

Buty są dla nas najważniejsze. Pod takim hasłem reklamowym marka obuwnicza Nessi promuje buty na sezon jesień/zima 2012.

Buty są dla nas najważniejsze. Pod takim hasłem reklamowym marka obuwnicza Nessi promuje buty na sezon jesień/zima 2012.

URBAN STYLE – buty na sezon jesień/zima 2012

Zdjęcie 1 z 16

buty Nessi, fot. PRomotion Instytut/ StudioF4 Foto

URBAN STYLE, bo taką nazwę nosi najnowsza kolekcja, jest rozwinięciem dotychczasowych założeń projektantów tworzących dla Nessi, na które głównie składają się klasyka, komfort, styl i najlepsze materiały.

Modele na jesień i zimę utrzymane są w stonowanej, charakterystycznej dla tej marki, kolorystyce. Dominują w niej odcienie beżu, brązu, camelu i czerni.

Na kolekcję składa się ponad 100 modeli, które znajdą zastosowanie w każdej miejskiej stylizacji, stąd nazwa URBAN STYLE: botki i kozaki na wysokiej szpilce i platformie obok pięknych, klasycznych oficerek, botków w stylu worker i butów o charakterze militarnym. To prawdziwy raj dla miłośniczek mody i stylu w mieście. Dodatkowym atutem produktów Nessi jest ich jakość, ponieważ wszystkie modele wykonane są z najwyższej jakości skór licowych, nubuku i zamszu. Ceny od 250 zł.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ