Tuesday, March 5, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Kolory miasta w wykonaniu Nessi

Kolory miasta w wykonaniu Nessi

Na wiosnę czekamy z niecierpliwością. A pierwsze zwiastuny widać po branży modowej. Marka Nessi właśnie pokazała swoją najnowszą kolekcję.

Buty Nessi zyskały naprawdę liczne grono zwolenniczek. Wiele z nich to osoby znane z telewizji, kina, scen teatralnych i nie tylko. Jak przystało na wierne fanki, wielbicielki pojawiły się na premierowej prezentacji kolekcji butów „ Kolory miasta” na sezon wiosna/lato 2015. 

Propozycję marki obuwniczej obejrzały m.in.: Ewa Gawryluk, Anna Gzyra, Lidia Kopania, Anna Korcz, Sabina Sago, Kasia Nova, Grażyna Wolszczak, Joanna Kurowska, Olivia Angerstein, Bartosz Żukowski, Anna Samusionek, Olga Borys, Sylwia Wysocka, Joanna Sydor, Martyna Kliszewska, Jakub Przebindowski, który wcześniej wykorzysał obuwie Nessi w swoim spektaklu. Na widowni nie zabrakło też redaktorów i stylistów czołowych pism i portali modowych, którzy ocenili kolekcję jako bardzo ciekawą kolorystycznie, w duchu obowiązujących trendów.

Kolory miasta

Zdjęcie 1 z 17

Buty Nessi - kolekcja wiosna/lato 2015 / fot. materiał prasowy

Kolekcja została zaprezentowana na czerwonym dywanie, przy akompaniamencie na żywo Wawrzyńca Praska , w muzycznym towarzystwie Caia Caslavinieri. W lekkich wiosennych , miejskich stylizacjach z wykorzystaniem odzieży Vippi Design, biżuterii Venis oraz torebek Gawor.

Zapraszamy na www.nessi.com.pl oraz www.facebook.nessi.com.pl

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ