Tuesday, March 5, 2024
Home / PARTNER MK  / Do lata trzeba dwojga

Do lata trzeba dwojga

Szukasz swojej idealnej pary

Idealna Para butów? Tylko od Kacpra! / fot. materiały prasowe

Meteorolodzy przewidują: lato będzie gorące… i intensywne. Całonocne eskapady, długie spacery po Bulwarach Wiślanych, wypady za miasto, tańce od zachodu po wschód słońca. Jesteś na nie przygotowana? A może brakuje ci kogoś, z kim mogłabyś spędzać upalne noce i dni? Jeśli poszukujesz dla siebie idealnej pary, zajrzyj do Salonu Ulicznego przy ul. Miodowej 33. Czeka tam na ciebie Kacper

Idealna Para butów? Tylko od Kacpra! / fot. materiały prasowe

Idealna Para butów? Tylko od Kacpra! / fot. materiały prasowe

Nie pozwól, by niewygodne buty pozbawiły cię radości z najgorętszej pory roku. Kacper to polski producent najwyższej jakości obuwia ze skóry naturalnej, który wie, że dla kobiet najważniejsze są po równo wygoda i piękno. Bez kompromisów.
Pamiętasz, ile razy niewygodne buty zmarnowały ci dobrą zabawę? Nigdy więcej! Każda, (idealna) para butów Kacpra jest doskonale wyprofilowana tak, by nosząc je, twoje stopy nie odczuwały zmęczenia. Od teraz pikniki na dziko, długie spacery, czy wycieczki rowerowe nie przysporzą ci pamiątki w postaci odcisków i nie zmuszą do wielogodzinnego moczenia stóp.

Ciesz się latem i wyraź to niebanalnymi kolorami. Podczas nadchodzącego lata nosimy się odważnie i kolorowo. Hitem będą klapki i sandały z motylimi motywami, oryginalne wzory podeszew i przede wszystkim soczyste, czyste kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, biały, zielony, niebieski. Powitaj lato w wielkim stylu!
Znajdź swoją Idealną Parę na krakowskim Kazimierzu.

Idealna Para! / fot. materiały prasowe

Idealna Para! / fot. materiały prasowe

Salon Uliczny, ul. Miodowa 33, więcej na: Facebook/kacperglobal

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ