Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Butik Projektantów One & Only

Butik Projektantów One & Only

Z końcem lata otwarto butik One & Only, platformy gromadzącej twórczość wielu niezależnych projektantów ubioru, której głównym celem jest wspieranie polskich artystów, propagowanie kolekcji tworzonych i produkowanych w Polsce.

Z końcem lata otwarto butik One & Only, platformy gromadzącej twórczość wielu niezależnych projektantów ubioru, której głównym celem jest wspieranie polskich artystów, propagowanie kolekcji tworzonych i produkowanych w Polsce.

Butik Projektantów One & Only

Zdjęcie 1 z 10

fot. materiał prasowy

Butik One & Only znalazł swoje miejsce w samym sercu Krakowa, na ulicy Floriańskiej 36. To niepowtarzalne miejsce w Krakowie gromadzi kolekcje polskich projektantów, którzy stawiają zdecydowanie na lepszą jakość w porównaniu z wielkimi koncernami modowymi, oryginalność, produkcję w krótkich seriach lub wręcz pojedynczych egzemplarzach, etykę pracy, poszanowanie środowiska oraz praw człowieka, a także wspieranie rodzimych biznesów. Są młodzi, zdolni i kreatywni.

W tajemniczym ogrodzie One & Only odnaleźć można prawdziwe perełki modowe, między innymi Fanfaronadę, która w myśl Ralpha Laurena nie projektuje ubrań, lecz marzenia, wyjątkowe spódnice tiulowe podbiły już serca klientek, które na moment mogą przenieść się w bajkowy świat. Marka Yeah Bunny, wyznawca urban-style magnetyzuje energetycznymi t-shirtami i bluzami. Kolorowa marka LeMat stawia przede wszystkim na wygodę i funkcjonalność, zjawiskowe koszule ombre są ich znakiem rozpoznawczym. Z kolei Vanessakiecki proponuje minimalizm i klasykę. Krakowska marka Millibag projektuje torebki z wnętrzem, w pełni spersonalizowane i niepowtarzalne w krótkich limitowanych seriach. Marka Huba to propozycja wygodnych a zarazem eleganckich nerek z wykorzystaniem unikatowych wzorów i nietuzinkowych tkanin. Marką biżuteryjną, która weszła do butiku jest Jelen Bijoux – proponująca nowoczesne, wyrafinowane wzornictwo na europejskim poziomie. Ofertę butiku kończy kolekcja ubrań;-) dla laptopów w postaci eleganckich etui marki Lola Design. Charakteru miejsca nadaje z pewnością niewielka, lecz niepowtarzalna kolekcja projektantki i właścicielki marki One & Only, Agnieszki Waldowskiej, kobiety, która spełniając swoje marzenia, spełnia marzenia innych.

[Not a valid template]

A ciekawostką przedświąteczną z ostatniej chwili jest kolekcja Lalek Waldorfskich, która właśnie wchodzi do butiku. Pedagogika waldorfska wyznaje zasadę, że dzieci najlepiej jest wychowywać i nauczać przez sztukę. Lalki są skrupulatnie ręcznie szyte i mówi się o nich, że to lalki, które mają duszę. W butiku One&Only organizowane są również warsztaty szycia Lalek Waldorfskich.

Warto odwiedzić butik One&Only, bo to miejsce gdzie zwalnia czas, gdzie przeplatają się różne idee, gdzie można oddychać wszechobecną polską modą w dobrych cenach, przy dobrej kawie i z widokiem na tajemniczy ogród…

Zapraszamy do naszego sklepu Kraków, Floriańska 36

oraz

na naszą stronę internetową www.oneandonly.net.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ