Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Pokaż swój temperament

Pokaż swój temperament

Przyłącz się do nowej kampanii marki Reebok i mocnym akcentem zamanifestuj swoją kobiecą pewność siebie i dynamikę.

fot.

Jeśli jesteś aktywna i chcesz pokazać swój temperament to przyłącz się do nowej kampanii marki Reebok „Burn Your Black Leggins”. Dobrosława Kucharzak, utytułowana crossfiterka (27 lat, Klub Sportowy AZS AWF Wrocław) z ulgą porzuciła czarne legginsy. W ich miejsce wybrała dla siebie nieco drapieżne legginsy ONE SERIES ELITE z grafiką moro – superkomfortowe i bardzo pasujące do jej temperamentu i dyscypliny sportu. Ty też możesz wybrać model odpowiedni dla siebie.

fot. Dominika Cuda

fot. Dominika Cuda

Jeszcze do niedawna niewiele kobiet uprawiało crossfit. Czym zafascynowała cię ta dyscyplina?
Dobrosława Kucharzak: Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się w wieku 12 lat od gry w piłkę ręczną. Rok później równolegle zaczęłam trenować lekkoatletykę. Dopiero parę lat później, poszukując ciekawych aktywności sportowych, trafiłam na trening crossfit. Początkowo trenowałam raz w tygodniu, urozmaicając sobie mój dotychczasowy plan zajęć. Jednak już cztery miesiące później rozpoczęłam regularne treningi – 6 razy w tygodniu. Crossfit wywrócił moje życie do góry nogami! Przez ponad trzy lata moje życie było rozdarte między urząd, w którym pracowałam za biurkiem, i treningi, na które pędziłam po pracy. Aż do kwietnia tego roku, gdy zapytałam samą siebie: „Czy tak ma wyglądać moje życie?”. Mogłam dalej kurczowo trzymać się tego, co miałam, ale mogłam też postawić wszystko na jedną kartę i odmienić swoje los. Wybrałam to drugie. Zrealizowałam swoje marzenie i czuję się szczęśliwa pracując jako trenerka w boksie crossfitowym. Trenuję dwa razy dziennie, startuję w zawodach. Jednym słowem, to o czym zawsze marzyłam, stało się rzeczywistością!

CrossFit to dyscyplina wymagająca nie tylko dla ludzi, ale także dla ich ubrań. Jak wybierasz ubrania na swój trening?
Dobrosława Kucharzak: Przy wyborze ubrań stawiam przede wszystkim na komfort. Uwielbiam ubrania, które są dobrze i dokładnie uszyte, ale biorę też pod uwagę kolor i printy. Najlepiej czuję się w topie i legginsach, i to jest mój podstawowy strój treningowy.

Co chciałabyś wnieść do kampanii Burn Your Black Leggins?
Dobrosława Kucharzak: Chciałabym pokazać kobietom, że nie muszą ukrywać swoich kobiecych kształtów w czarnych legginsach, i że warto podkreślić walory sylwetki fajnym kolorem. Zawsze powtarzam, że pewność siebie zaczyna się od piękna. A piękno zaczyna się od poczucia wewnętrznego komfortu.

fot.

fot. Dominika Cuda

Kampania marki Reebok Burn Your Black Leggins zachęca kobiety, dla których uprawianie sportu jest częścią stylu życia, aby zastąpiły czarne, nudne i pozbawione charakteru legginsy na dynamicznie kolorowe, świetnie dopasowane i technologicznie przystosowane do wymagań sportowców, które dodatkowo dodają pewności siebie i seksapilu. Bez znaczenia, jaką formę aktywności ruchowej uprawiasz – wykrzycz strojem treningowym swój zapał! Poczuj na własnej skórze, że barwne legginsy to nie tylko modny wygląd, ale przede wszystkim manifestacja własnej osobowości, temperamentu, kobiecej siły i dumy z tego, że jesteś aktywna pomimo przeciwności.

Główne cechy legginsów ONE SERIES ELITE:
– wykonane z nylonu i Spandexu, elastyczne, przewiewne, zapewniają lekkość i nieograniczoną swobodę ruchów
– wyposażone w zgrzewane szwy i antybakteryjne podszewki, które zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów
– technologia PlayDry zapewnia pochłanianie potu, gwarantując suchość i komfort podczas ciężkich treningów
– odblaskowe elementy zwiększają widzialność po zapadnięciu zmroku, poprawiając poczucie bezpieczeństwa

Sugerowana cena: 299 zł
Kod produktu: AA9483

Szczegóły na stronie: www.reebok.pl

O akcji:

W sezonie jesień – zima 2015, w ramach kampanii „Burn Your Black Leggins”, marka Reebok zachęca aktywne kobiety do odrzucenia nudnych, czarnych spodni treningowych, a w zamian za to, do wypróbowania nowych, kolorowych wzorów. Fitness buduje wnętrze człowieka, uczy samodyscypliny i hartuje ducha. Stawiamy sobie nowe wyzwania, testujemy, pokonujemy swoje ograniczenia, co przynosi wiele satysfakcji. Ćwiczenia w barwnych legginsach, to nie tylko modny, wyrazisty look. To przede wszystkim wyjątkowy manifest własnego temperamentu, kobiecej siły i dumy z tego, że jesteśmy aktywne oraz piękne.

W swojej nowej kolekcji marka Reebok daje inne spojrzenie na fitnessową modę kobiecą. Głównym elementem linii są kolorowe legginsy w sześciu wzorach, które z pewnością podbiją serce każdej kobiety. Można w nich poczuć pewność siebie. Dopasować je do temperamentu czy uprawianej dyscypliny. Poczuć komfort i swobodę ruchów. A wszystko to, dzięki innowacyjnym technologiom – PlayDry & PlayWarm.

W kampanii „Burn Your Black Leggins”, promującej najnowszą kolekcję Reebok, wzięło udział siedem ambasadorek marki. Każda z nich wystąpiła w modelu legginsów, który najlepiej oddaje jej osobowość, ale też najlepiej sprawdza się podczas dynamicznych treningów. Akcja ta ma zachęcić kobiety do noszenia barwnych ubrań na salę treningową. Kolorowe legginsy mają motywować do dalszych zmian oraz pokonywania kolejnych granic swojego ciała i głowy.

Zaproszone do kampanii kobiety reprezentują różne dziedziny sportu i różne podejście do aktywności fizycznej. Wśród nich znalazła się ambasadorka marki Reebok – mistrzyni świata UFC Joanna Jędrzejczyk. A także: znana ze swojego zamiłowania do sportu, top modelka Kamila Szczawińska oraz wyjątkowe trenerki fitness, które na co dzień realizują swoje pasje na salach treningowych, w takich dziedzinach jak: trening funkcjonalny, joga, crossfit czy dance.

Ambasadorki akcji to: Joanna Jędrzejczyk, Kasia Bigos, Karolina Erdmann, Kamila Szczawińska, Ines Madejska, Marzena Pater, Dobrosława Kucharzak

Oceń artykuł
5 komentarzy
 • w88club 16 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: miastokobiet.pl/burn-your-black-leggins-kampania-marki-reebok/ […]

 • uniccshop mn 20 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Info on that Topic: miastokobiet.pl/burn-your-black-leggins-kampania-marki-reebok/ […]

 • domino qq online 23 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: miastokobiet.pl/burn-your-black-leggins-kampania-marki-reebok/ […]

 • i99bet 25 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] There you will find 79234 additional Information to that Topic: miastokobiet.pl/burn-your-black-leggins-kampania-marki-reebok/ […]

 • 놀이터추천 15 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/burn-your-black-leggins-kampania-marki-reebok/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ