Sunday, June 23, 2024
Home / Kultura  / Bryan Adams zagra w Krakowie

Bryan Adams zagra w Krakowie

Bryan Adams przyjedzie do Polski i wystąpi 16 grudnia w Kraków Arenie!

Brayan Adams zagra na Kraków Arena

Brayan Adams zagra na Kraków Arena / fot. materiał prasowy

Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator wydarzeń kulturalnych w hali Kraków Arena oraz Nova Music, Dolphin Touring i Agencja Go Ahead z przyjemnością mogą ogłosić, że w ramach tegorocznej trasy koncertowej, związanej z trzydziestą rocznicą wydania płyty Reckless, Bryan Adams przyjedzie do Polski i wystąpi 16 grudnia w Kraków Arenie!

Brayan Adams zagra w Kraków Arena

Brayan Adams zagra w Kraków Arena / fot. materiał prasowy

Bryan Adams to jeden z najbardziej znanych Kanadyjczyków, który na stałe zapisał się w historii muzyki. Sprzedał ponad 65 milionów płyt, koncertował na sześciu kontynentach i zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów ponad 40 krajów na świecie. Adams był wielokrotnie nominowany do wielu prestiżowych nagród – wśród których wymienić można Złote Globy, Grammy i Oscary.

Wydany w 1984 roku krążek „Reckless” obfitował w przeboje. Na albumie znalazły się hity takie jak Run to You, Kids Wanna Rock, Somebody, Summer of ’69, One Night Love Affair czy It’s Only Love – słynny duet z Tiną Turner. Reckless dał też Adamsowi pierwszy numer jeden na amerykańskim zestawieniu Billboard (Heaven) i kanadyjskie Diamond Award za ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Płyta była dla Adamsa punktem zwrotnym w karierze i stanowi ważny fundament jego międzynarodowej kariery. W wielu krajach pokryła się złotem i platyną.

Bilety dostępne będą w serwisie www.eventim.pl i pojawią się w sprzedaży już jutro, 16 maja. Zapraszamy! (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ