Thursday, May 23, 2024
Home / Kultura  / „Bridget Jones 3” przedpremierowo 13 września w „Kinie na Obcasach”

„Bridget Jones 3” przedpremierowo 13 września w „Kinie na Obcasach”

3 część przygód specjalistki od wpadanie w kłopoty i

Przedpremierowo Bridget Jones 3 w „Kinie na Obcasach” / fot. materiały prasowe

Oto ona! Miss Jones powraca! – „Bridget Jones 3” przedpremierowo 13 września w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Przedpremierowo Bridget Jones 3 w „Kinie na Obcasach” / fot. materiały prasowe

Przedpremierowo Bridget Jones 3 w „Kinie na Obcasach” / fot. materiały prasowe

Dokładnie 15 lat temu na ekranach kin zadebiutowała komedia „Dziennik Bridget Jones”, ekranizacja bestsellerowej książki autorstwa Helen Fielding. Film z miejsca stał się międzynarodowym megaprzebojem.
13 września 2016 Multikino w ramach projektu „Kino na Obcasach” pokaże przedpremierowo kolejną część przygód Miss Jones.

Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?

Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…

Oprócz Zellweger i Firtha, w filmie zobaczymy znanego z serii „Transformers” oraz serialu „Chirurdzy” Patricka Dempsey’a, a także laureatkę Oscara Emmę Thompson.

Za reżyserię odpowiada Sharon Maguire, twórczyni „Pamiętnika Bridget Jones”. Dwie poprzednie części filmu zarobiły ponad pół miliarda dolarów i zyskały status kultowych. Za rolę Bridget Jones Renée Zellweger otrzymała nominację do Oscara.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 13 września br. w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Multikino – Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź.

Partnerem wrześniowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner cyklu „Kino na Obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Na cykl seansów „Kino na Obcasach” zaprasza FCA Poland.
Multikino i FCA Poland, producent zaprojektowanego z pasją  Jeepa® Renegade zapraszają uczestniczki cyklu seansów „Kino na Obcasach” do konkursu „Jeep® w Multikinie” więcej informacji tutaj.

bridget-jones-3_kino-na-obcasach_plakatBilety na wrześniowe „Kino na Obcasach” można nabyć od 16 sierpnia br. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ