Tuesday, May 28, 2024
Home / Kultura  / Bradley Cooper czeka na Panie na Ladies Night w Cinema City!

Bradley Cooper czeka na Panie na Ladies Night w Cinema City!

W trakcie najbliższego wydarzenia z cyklu „Ladies Night” w Cinema City atmosferę rozgrzeje Bradley Cooper w swoim najnowszym filmie: "Ugotowany".

fot. materiał prasowy

Październikowe wieczory nie muszą być nudne, deszczowe i ponure. W trakcie najbliższego wydarzenia z cyklu „Ladies Night” w Cinema City atmosferę rozgrzeje Bradley Cooper w swoim najnowszym filmie: „Ugotowany”. Mówi się, że przez żołądek do serca, a na wyrafinowanym szefie kuchni nie tak łatwo zrobić wrażenie!

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Już 22 października sieć kin Cinema City zaprasza na jesienny, ale gorący wieczór z przedpremierowym pokazem filmu „Ugotowany”, w którym główną rolę zagra Bradley Cooper. Nowa „gastronomiczna” produkcja to trzymająca w napięciu historia człowieka, który chce osiągnąć w życiu nieśmiertelność poprzez stworzenie najlepszej na świecie restauracji. Bohater stawia sobie zatem poprzeczkę bardzo wysoko. Realizacja tak ambitnego zadania nie będzie łatwa, gdyż branża kulinarna jest ogromnie wymagająca. Fanki aktora znanego m.in. z oskarowej produkcji Poradnik Pozytywnego Myślenia zobaczą go znów w świetnej aktorskiej formie! Na planie towarzyszyć mu będą m.in. Omar Sy (Nietykalni), Alicia Vikander (Ex-Machina) i Uma Thurman (Kill Bill). Twórcą produkcji Ugotowany jest John Wells – ojciec sukcesu znanego serialu: Ostry Dyżur.

Numer jeden

Ktoś kiedyś powiedział, że gdy w końcu udaje nam się zdobyć upragniony szczyt, gdy wreszcie stajemy na pierwszym miejscu podium, paradoksalnie bardzo blisko stamtąd do totalnego upadku. Jakie wyzwania czekają na głównego bohatera filmu „Ugotowany”? Czy uda mu się pokonać konkurencję i stać się numerem jeden na kulinarnej mapie świata? Wszystko to okaże się już na najbliższym wieczorze „Ladies Night”.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu „Ugotowany” na wszystkie panie czeka moc niespodzianek! Podczas „Ladies Night” w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie ciekawych i praktycznych tematów oraz wygrać atrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza na ten niezwykły wieczór już 22 października. Odbędzie się on w 18 kinach sieci w Polsce. Obfitował będzie w moc specjalnych atrakcji, a w jego trakcie odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Ugotowany”. Start o godzinie 19:30. Zapraszamy!

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ