Saturday, April 13, 2024
Home / PARTNER MK  / Booty builder ‒ czyli jak wyćwiczyć jędrne pośladki

Booty builder ‒ czyli jak wyćwiczyć jędrne pośladki

Żelazne poślady warte są każdego potu

jędrne pośladki na siłowni

Jędrne pośladki nie są niedościgłym marzeniem / fot. materiały Partnera

Chcesz mieć, odstającą, okrągłą, piękną pupę? Twoim pośladkom daleko do tych, jakie widzisz u modelek w mediach społecznościowych? Pamiętaj, że ciężką pracą możesz osiągnąć wszystko ‒ także jędrne pośladki. Dlatego weź się do działania! Zobacz, jakie ćwiczenia pozwolą Ci zdobyć ten cel

 

Zgrabne, ładnie zaokrąglone pośladki są obecnie jednym z najważniejszych atrybutów kobiecych. Mówi się, że każde czasy mają swój kanon piękna. Jeśli chodzi o sylwetkę, przechodziliśmy już 'modę na duży biust, czy też bardzo wąską talię. Teraz natomiast rządzi pupa — i tu chyba nie ma żadnych wątpliwości. Czy zdarza Ci się z zazdrością spoglądać na modelki fitness oraz inne influencerki, eksponujące idealne pośladki? Nie zadręczaj się więcej, bo Ty także możesz takie mieć! Wiesz, że mięsień pośladkowy jest największym ludzkim mięśniem? A to oznacza tylko tyle, że można go wyćwiczyć. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią aktywność.

Zajęcia fitness Booty Builder — sposób na zgrabną pupę

Walkę o jędrne pośladki najlepiej zacząć pod okiem specjalisty. Trener indywidualny byłby rewelacyjnym rozwiązaniem. Jednak dla wielu osób jest to zbyt kosztowne, dlatego równie skuteczne mogą okazać się zajęcia grupowe. Często dostępne są w ramach wykupionego karnetu na siłownię, więc pod względem finansowym naprawdę się to opłaca.
Jeśli chcesz zacząć chodzić na siłownię w Łodzi, wybierz taką, która oferuje w swym grafiku zajęcia Booty Builder. Są to bowiem specjalne sesje, podczas których trener skupia się przede wszystkim na budowaniu mięśnia pośladkowego. Program Booty Builder zakłada treningi zarówno przy minimalnym obciążeniu, jak i z wykorzystaniem dużego obciążenia. Podczas zajęć wykorzystywane są różne maszyny fitness oraz dodatkowe taśmy oporowe Builder Bands.

Jędrne pośladki na siłowni — jakie ćwiczenia wybrać?

Jeśli zależy Ci, by zbudować silne i duże mięśnie pośladkowe, zajęcia Booty Builder możesz uzupełnić o trening indywidualny na siłowni. Szczególnie, że coraz więcej klubów fitness ma w swym wyposażeniu innowacyjne urządzenie o nazwie Booty Builder. Jego innowacyjna konstrukcja pozwala na wykonanie kompleksowego treningu pośladków. Do maszyny dołączone są elementy obciążające, które dają stały opór. Co więcej, możesz też dołożyć ciężar, dzięki czemu uzyskasz dodatkowy opór. Ważne jest też to, że maszyna zapewnia komfort każdemu, ponieważ regulacja siedziska pozwala na dostosowanie jej do wzrostu użytkownika.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ