Wednesday, May 29, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Bollywoodzka muzyka i taniec na krakowskim Rynku

Bollywoodzka muzyka i taniec na krakowskim Rynku

Przez jeden dzień krakowski Rynek oraz Plac Mariacki zamienił się w muzyczno-taneczną scenę do zdjęć najnowszej bollywoodzkiej produkcji „One love”.

Przez jeden dzień krakowski Rynek oraz Plac Mariacki zamienił się w muzyczno-taneczną scenę do zdjęć najnowszej bollywoodzkiej produkcji „One love”. Hinduska ekipa filmowa, wraz z lokalnym współproducentem – Film Polska Productions, kręcą video clip do piosenki „Yela, Yela”, która ukaże się w fabule filmu.

Film_Polska.2

fot. Film Polska

W roli głównej występuje indyjski aktor i producent filmowy – Sachiin J Joshi, który ponownie wybrał Polskę jako miejsce realizacji swoich projektów. Jego debiutem był film „Aazaan” z 2011 r. kręcony między innymi w Krakowie. Polskie krajobrazy i dobre warunki pracy spowodowały, że ekipa powróciła do naszego kraju, aby nakręcić wybrane sceny do swoich kolejnych filmów. Krakowski plan zdjęciowy jest jednym z najbardziej roztańczonych. To tutaj grupa tancerzy z Hiszpanii, pod kierunkiem słynnego choreografa Cesara Gonsalvesa, zaprezentuje pełne ekspresji bollywoodzkie tańce.

„To już trzeci z kolei teledysk realizowany do filmów produkcji Viiking Entertainemnt. Plan zdjęciowy rozpoczęliśmy na Pomorzu, w okolicach Łeby, teraz jesteśmy przez 5 dni w Krakowie, a następnie przenosimy się na Jurę Krakowsko-Częstochowską. To niezwykle ważne, iż ci sami producenci wracają do nas z kolejnymi projektami. Traktujemy to, jako wspólny sukces zarówno naszej firmy jak i miasta.” – powiedział Maciej Żemojcin, wiceprezes Film Polska Productions.

Film_Polska.3

fot. Film Polska

Fabuła piosenki „Yela, Yela” opowiada o mężczyźnie próbującym zrobić wrażenie na kobiecie, która nie odwzajemnia jego uczuć. Dopiero pod koniec muzycznej opowieści dowiemy się, czy jego starania przyniosły oczekiwany rezultat. Początkowe i finalne sceny video clipu kręcone są w Indiach. W tej produkcji zaplanowano także kadry z krakowskimi kwiaciarkami. Reżyserem fabuły jest Satya Prakashi Tatinei. W głównej roli żeńskiej zobaczymy indyjską aktorkę Esha Gupta.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ