Tuesday, September 26, 2023
Home / Inne  / Fotogaleria  / Kobiecość, komfort i szlachetne tkaniny

Kobiecość, komfort i szlachetne tkaniny

BOHOBOCO odsłania jesienno-zimową kolekcję, utrzymaną w minimalistycznym duchu, spójna z dotychczasową filozofią projektantów.

Kolekcja Bohoboco jesień-zima 2014/15 skierowana jest do kobiet ceniących klasykę ujętą w nowoczesnym wydaniu. / fot. materiał prasowy

Z końcem wakacji do butików BOHOBOCO trafiła nowa kolekcja jesień-zima 2014/15. Utrzymana w minimalistycznym duchu, spójna z dotychczasową filozofią projektantów paleta strojów została uszyta z największą dbałością o detale.

Kolekcja Bohoboco jesień-zima 2014/15 skierowana jest do kobiet ceniących klasykę ujętą w nowoczesnym wydaniu.   / fot. materiał prasowy

Kolekcja Bohoboco jesień-zima 2014/15 skierowana jest do kobiet ceniących klasykę ujętą w nowoczesnym wydaniu. / fot. materiał prasowy

 

W tym roku Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek postawili na granaty i odcienie szarości, nie zapominając jednak całkowicie o bieli i czerni. Niezwykle kobiecą kolekcję, pełną sukienek, spódnic i bluzek podkreślają także nieoczywiste faktury tkanin. Komfort stylizacji zapewniają natomiast naturalne, wyselekcjonowane przez projektantów materiały.

W kampanii jesiennej kolekcji już po raz czwarty zobaczymy Magdę Jasek. Rudowłosa Polka o eterycznej urodzie z wrodzoną naturalnością prezentuje ponadczasową klasykę w wykonaniu duetu. „Kampania opowiada o kobiecie Bohoboco, która jest silna i pewna siebie, jednocześnie będąc delikatną i subtelną” podsumowuje Kamil Owczarek. Tło kampanii stanowi nawiązująca do sztuki pop art i nowatorska zarazem kurtyna ledowa.

Kolekcja jesień-zima 2014/15 skierowana jest do kobiet ceniących klasykę ujętą w nowoczesnym wydaniu. Dopełnieniem stylizacji dla kobiety Bohoboco są obecne w kampanii torebki i buty. Tegoroczną nowością w asortymencie dodatków są paski zaprojektowane przez duet. Nowa kolekcja dostępna jest już w butikach marki oraz w sklepie internetowym.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ