Thursday, June 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Boeing, boeing – odlotowe narzeczone w styczniu Bagateli

Boeing, boeing – odlotowe narzeczone w styczniu Bagateli

Jak zdobyć taki bilet?

Promocje na spektakl

Boeing, boeing w Bagateli/ fot. materiały prasowe

BOEING, BOEING – ODLOTOWE NARZECZONE w krakowskim Teatrze Bagatela za jedyne 35 zł! 

 

Ferie w Polsce startują 13 stycznia i ruchem konika szachowego obiegając mapę, potrwają do 23 lutego. Już od poniedziałku zaczynają aktywnie wypoczywać sąsiedzi Małopolan ze Śląska i Podkarpacia. Dla nich – i nie tylko! – Teatr Bagatela przygotował specjalną ofertę.

 

 

Dla młodzieży i studentów

Bilety dla młodzieży szkolnej i studentów na wszystkie pokazy BOEINGA, BOEINGA 14 i 15 stycznia o 16.00 i 19.15 oraz 16 stycznia o 19.15 na Dużej Scenie kosztują tylko 35 zł. Żeby stać się ich szczęśliwym posiadaczem, należy udać się do kasy Teatru Bagatela i przedstawić legitymację uprawniającą do zakupu promocyjnego. Można także rezerwować miejsca telefonicznie! Zwłaszcza gdy mieszka się np. w Rzeszowie czy Mysłowicach.

 

Przeleć się z nami samolotem

Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza w nowym przekładzie i adaptacji niezrównanego Bartosza Wierzbięty, który kongenialnie spolszczył „Shreka”!

Maks nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech nie wiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess pewnego dnia się nie pokryje… Miłosny czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia, tym bardziej komplikujący akcję, im bardziej starają się ją rozplątać.

Dodatkowym smaczkiem inscenizacyjnym jest podwójna obsada spektaklu, kusząca do ponownej wizyty w teatrze i dająca widzowi niepowtarzalną okazję do własnych porównań.

Sztuka wpisana do księgi Guinnessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową Tony Award, bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną.

 

Reżyser Paweł Pitera o swoje sztuce:

 

W Boeingu podoba mi się, między innymi, wciąż wyczuwalny odmienny od anglojęzycznych sztuk klimat francuskiej komedii. Na przykład postać rezonującej i rezolutnej służącej to wypisz wymaluj bohaterka z komedii Moliera. A obyczajowa lekkość i niepruderyjne podejście do tematu wierności jest także typowe dla francuskiej literatury i kultury, i to niekoniecznie tylko tej bulwarowej.

 

 

W osadzie zobaczycie min.: Katarzynę Litwin, Magdalenę Walach, Ewę Mitoń, Adama Szarka, Michała Kościuka, czy Marcela Wiercichowskiego.

Teatr Bagatela zaprasza do kas od poniedziałku do soboty między 13.00 a 19.15, zaś w niedziele i święta dwie godziny przed spektaklem.

Biuro Rezerwacji Biletów czynne jest od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00; tel. 12 422 66 77, 12 424 52 10, 12 424 52 11.

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ