Thursday, July 18, 2024
Home / Inne  / Bodykey by Nutrilite – pomaga w utracie wagi

Bodykey by Nutrilite – pomaga w utracie wagi

Słodko przygotuj się do lata!

Appetite Controller / fot. materiały prasowe

Jak poprawić swoją figurę na wiosnę? Jak pozbyć się zbędnych kilogramów przybranych podczas długich zimowych wieczorów i karnawałowych imprez? Kiedy jest najlepszy czas na utratę wagi? Właśnie teraz jest dobry moment w roku, aby zabrać się za zrzucanie zbędnych kilogramów. Jest wiele metod, które pomogą osiągnąć cel bez restrykcyjnej diety czy głodówki. Jednymi z nich są programy utraty wagi. Firma Amway proponuje program Bodykey™ by Nutrilite. Ta innowacyjna i efektywna metoda redukcji wagi, pozwoli odpowiednio przygotować się do wiosny i lata

Bodykey™ by Nutrilite od Amway / fot. materiały prasowe

Bodykey™ by Nutrilite to kompleksowy, indywidualny program utraty wagi oparty o analizę DNA i trybu życia, wsparty specjalną platformą bodykey, planem diety i treningu oraz produktami i suplementami diety Nutrilite. Program został opracowany przez Instytut Zdrowia Nutrilite we współpracy z międzynarodowym zespołem naukowców, ekspertów z dziedziny dietetyki i sportu.

Program Bodykey™ by Nutrilite oferuje użytkownikowi kompleksowy plan, w którym przewidziano różnorodność smacznych, szybkich do wykonania posiłków, przepisów i odżywczych suplementów, które pomogą konsekwentnie stosować dietę w każdej sytuacji. Uczestnicy programu mają możliwość dostosowania posiłków do swoich potrzeb i preferencji żywieniowych tak, aby to co jedzą, dokładnie odpowiadało temu, co działa na korzyść ich organizmu. Szczegółowe informacje o programie na www.bodykey.pl/public

– Kluczem do sukcesu w procesie dążenia do osiągnięcia i utrzymania optymalnej wagi jest również nieustanne wsparcie, porady i odpowiednia motywacja. Dlatego też głównym elementem programu jest dostęp do platformy bodykey, będącej narzędziem komunikacji pomiędzy użytkownikiem a grupą ekspertów. Dzięki ciągłemu wsparciu, które zapewniają eksperci Bodykey™ by Nutrilite, uczestnicy mogą liczyć na bezpieczny i efektywny program. – mówi Stanisław Lenart, ekspert Amway Polska.

Program Bodykey™ by Nutrilite wykaz produktów:

1. Pakiet Startowy Bodykey™ by Nutrilite

2. Błyskawiczne dania i napoje Bodykey

Jeśli chodzi o przestrzeganie diety i kontrolę wagi, długoterminowy sukces zależy również od rodzajów spożywanego pożywienia. Badania pokazują, że dwoma najważniejszymi czynnikami mającymi wpływ na optymalną wagę ciała są: zdrowy tryb życia i odpowiednie sposób odżywiania. Dostosowanie zdrowego sposobu odżywiania do wymogów codziennego, zabieganego dnia nie jest proste. Dlatego też program bodykey oferuje holistyczny plan, którego elementami są m.in. smaczne dania gotowe takie jak: koktajle, batoniki i zupy. Wygodne, smaczne i dostosowane do indywidualnego planu diety. Błyskawiczne posiłki i napoje stanowią rewelacyjny sposób kontroli konsumowanych porcji.

Na rynek wchodzą nowe smaki batonów Bodykey by NUTRILITE Meal Replacement Bars dostępne w dwóch smakach: ciemnej czekolady (zawierającej kakaowe jądra i migdały) i tropikalnych owoców (z mango, jabłek, moreli, nasion lnu i nasion słonecznika) z wysoka zawartością białka i błonnika. Batony nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani składników GMO.

Zamienienie dwóch codziennych posiłków batonami skutkuje utratą wagi. Zastąpienie jednego posiłku dziennie przyczynia się do utrzymania wagi.

Opakowanie zawiera 14 sztuk batonów
Cena opakowania smaku czekoladowego: 244 zł
Cena opakowania smaku tropikalnych owoców: 214 zł

3. Suplementy Bodykey™

Appetite Controller / fot. materiały prasowe

Dodatkowe wsparcie w programie Bodykey™ Nutrlite zapewniają suplementy diety. Jednym z nich jest Nutrilite Appetite Controller wysokiej jakośći suplement diety w programie Bodykey™, który pomaga w zarządzaniu naszym apetytem. W skład wchodzą naturalne środki – Glukonianan (konjac root) i ekstrakt z czarnego bzu. Produkt został specjalnie opracowany dla osób posiadających problem z ograniczeniem ilości pożywienia. Glukonianan wywodząca się z chińskiej medycyny to substancja pomagająca zmniejszyć apetyt.

Stosowanie suplementu:
Nutrilite Appetite Controller należy rozpuścić w wodzie bądź soku. Saszetkę należy wymieszać z 250 ml nie gorącego płynu i od razu wypić po rozpuszczeniu. Po 4 minutach glukonianan zmienia się z galaretkę, wtedy produkt nie nadaje się do spożycia. Suplement należy wypić 30 minut przed posiłkiem.

Nutrilite Appetite Controller po spożyciu w żołądku przyciąga wodę zmieniając się w galaretę. Żel wypełnia ściany żołądka dając uczucie sytości. Dzięki suplementowi możeszna z łatwością zmniejszyć wielkości posiłków.

Opakowanie zawiera 30 saszetek o wadze 2,5 g Cena: 165

Innym suplmentem z programu Bodykey jest Nutrilite™ Daily – kompleks witamin, fitoskładników i minerałów. Suplement ten jest zrównoważonym połączeniem niezbędnych elementów w podstawowych dawkach. Już jedna tabletka preparatu pokrywa 100% zapotrzebowania na witaminy B1, B2, B6, niacynę, kwas pantotenowy, kwas foliowy, biotynę, miedź, cynk oraz mangan. Nutrilite™ Daily szczególnie polecany jest dla osób, których dieta uboga jest w elementarne składniki odżywcze, a także tych, którzy nie zawsze mają czas na spożywanie zbilansowanych posiłków. Produkt nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów ani konserwantów.
Sposób użycia: jedna tabletka dziennie podczas posiłku

O marce NUTRILITE™
Marka NUTRILITE – dostępna wyłącznie w Amway – jest światowym liderem wśród marek witamin i suplementów diety.*Wykorzystujący od 80 lat wyniki swoich badań zespół naukowców Nutrilite opracował i wprowadziłunikalny system powstawania preparatów Nutrilite, którego sens oddaje stwierdzenie: „od ziarna do suplementu”. Jego celem jest zachowanie jakości oraz zmaksymalizowanie zawartości fitoskładników oraz bezpieczeństwa produktów. Marka NUTRILITE jest jedyną światową marką witamin i minerałów, która uprawia, zbiera oraz przetwarza rośliny na swoich własnych, certyfikowanych, organicznych farmach*, znajdujących się w Stanach Zjednoczonych, Meksyku oraz Brazylii. Od 2008 roku produkty NUTRILITE są Oficjalnymi Suplementami Diety AC Milan.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ