Friday, June 21, 2024
Home / Uroda  / Body Passion – białołęcki raj

Body Passion – białołęcki raj

Niezwykłe miejsce, schowane wśród białołęckich drzew, z dala od zgiełku wielkich miast. Tak pokrótce scharakteryzować można nowe Spa na Białołęce, BODY PASSION. Co więcej to nie tylko luksusowe zacisze, to również nowoczesne urządzenia i wysokiej

Body Passion luksusowe zacisze

Body Passion luksusowe zacisze/ fot. Body Passion

Niezwykłe miejsce, schowane wśród białołęckich drzew, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Tak pokrótce scharakteryzować można nowe Spa na Białołęce, BODY PASSION. Co więcej to nie tylko luksusowe zacisze, to również nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości kosmetyki.

Body Passion spa wśród białołęckich drzew

Body Passion spa wśród białołęckich drzew/fot. Body Passion

BODY PASSION to nowe Spa na Białołęce, oferujące Paniom zabiegi z użyciem nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości kosmetyków. Jako jedyny salon w tej części miasta, BODY PASSION dysponuje systemem DermaFrac, stanowiącym znakomitą alternatywę dla zabiegów laserem czy mezoterapii igłowej. DermaFrac to urządzenie łączące mikronakłucia z jednoczesną infuzją aktywnego serum z wykorzystaniem podciśnienia, mikrodermabrazję bezkryształową oraz fototerapię światłem LED. System gwarantuje trwałe efekty w poprawie wyglądu i stanu skóry. Pojedyncze zabiegi, a także indywidualnie dobierane pakiety zabiegowe przekonają Panie jak efektywnie można walczyć z nadwagą, cellulitem i utratą jędrności skóry, a także, jak skutecznie można pozbyć się oznak zmęczenia czy stresu widocznych na ciele. Efekty zabiegów kosmetycznych są uzupełniane odpowiednio dobranymi herbatkami ziołowymi i owocowymi. Warto zaznaczyć, że ceny wysokiej klasy zabiegów w BODY PASSION są zdecydowanie konkurencyjne. Szczegóły dotyczące zabiegów, urządzeń i kosmetyków znajdą Panie na www.bodypassion.pl.

Body Passion luksusowe zacisze

Body Passion luksusowe zacisze/ fot. Body Passion

Salon posiada również status oficjalnego użytkownika linii kosmetyków Karin Herzog, oferowanej wyłącznie przez wyselekcjonowane gabinety kosmetyczne i SPA, takie jak Hilton, Hyatt czy Kempinski. Proponowane przez BODY PASSION kosmetyki Karin Herzog, zawierające tlen w emulsji, upodobały sobie m.in. takie sławy, jak Kate Middelton, Sharon Stone, Julia Roberts, Demi Moore czy Jenifer Lopez, co świadczy o ich skutecznym działaniu.

Body Passion nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości kosmetyki

Body Passion nowoczesne urządzenia i wysokiej jakości kosmetyki/ fot. Body Passion

BODY PASSION zostało zaprojektowane jako dyskretny zakątek w którym każda Pani, niezależnie od wieku, może w wyciszonej atmosferze poświęcić czas swojej urodzie i dobremu samopoczuciu. Jest to miejsce schowane wśród białołęckich drzew, z dala od hałasu i tempa wielkiego miasta, zacisze, w którym można zaszyć się na kilka godzin, zostawiając za sobą codzienność. Relaksujący klimat BODY PASSION daje wyciszenie i poprawę nastroju. Naszym celem jest aby skuteczność zabiegów oraz miły nastrój nieodparcie zachęcały Panie do powrotu do naszego Spa.

Serdecznie zapraszamy. Body Passion, ul. Zakręcona 21A, Warszawa; tel.533 994 824 www.bodypassion.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ