Saturday, March 2, 2024
Home / Moda  / Bluzy z własnym nadrukiem – skuteczny sposób na promocję firmy

Bluzy z własnym nadrukiem – skuteczny sposób na promocję firmy

Modnie i skutecznie

bluzy

Bluza z własnym nadrukiem - skuteczny sposób na promocję firmy / fot. materiały prasowe

Promowanie biznesu to jedna z ważniejszych kwestii przy prowadzeniu firmy. Można to robić na wiele sposobów. Warto szukać takich, które nie pochłoną ogromnych nakładów finansowych i jednocześnie dotrą do wielu odbiorców.

Jednym z takich pomysłów są gadżety reklamowe. Mogą nimi być między innymi bluzy z własnym nadrukiem. Czy faktycznie warto zainwestować w taką formę promocji firmy?

Bluza z własnym nadrukiem – jak pomoże w promocji firmy?

Bluza z własnym nadrukiem to jeden ze sposobów na promowanie swojej działalności. Z reguły tego rodzaju odzież kojarzona jest z firmowym logiem umieszczonym w widocznym miejscu. Jednak można przygotować też inny rodzaj bluz czy koszulek. Można np. umieścić na grafice zabawną sentencję czy obrazek nawiązujący do działalności firmy, a także jej nazwę. Taka bluza na pewno przyciągnie uwagę osób, które będą przechodziły obok tego, kto ją będzie nosić. Bluza z nadrukiem może być elementem ubioru pracowników, ale także stać się ciekawym gadżetem promocyjnym dodawanym do zakupów. Może też być upominkiem w konkursie organizowanym w mediach społecznościowych. Nosząc taką bluzę, można zwiększyć znacznie liczbę osób, do których dotrze informacja o prowadzonej działalności i jej profilu.

Bluzy z nadrukiem – nie tylko promocja firmy

Odzież z nadrukiem to nie tylko sposób na promocję firmy. Dzięki odpowiednio dobranej grafice można też wyrazić siebie i swoją osobowość. Jest to ciekawy pomysł także na prezent dla bliskiej osoby. Na bluzie można zamówić nadruk dowolnej treści – inspiracji można szukać przede wszystkim w Internecie. Wiele ciekawych propozycji znajdziesz między innymi w artykule Bluzy z nadrukiem – ubrania z przesłaniem.

Odzież z własnym nadrukiem – co warto o niej wiedzieć?

Niezależnie od tego, czy bluza z własnym nadrukiem będzie służyła do promocji firmy, czy też będzie formą wyrażenia siebie, należy odpowiednio ją przygotować. Grafika musi być wyraźna i dostosowana do wymagań firmy zajmującej się nadrukiem na ubraniach. Zazwyczaj na stronie internetowej umieszczone są wymagania, co do rozdzielczości grafiki czy np. ilości tekstu, jaki zmieści się na koszulce. W razie wątpliwości warto zapytać o wszelkie kwestie związane z przygotowaniem grafiki osobę pracującą w takiej firmie.

 

Dostępne obecnie technologie pozwalają na wykonanie nadruku praktycznie na każdym rodzaju materiału. Dzięki czemu można nosić zarówno klasyczne, bawełniane t-shirty z nadrukami, a także grube i mięsiste bluzy z dresówki drapanej ozdobione w ten sposób.

 

Kiedy już zamówiona bluza dotrze w nasze ręce, warto pamiętać o tym, aby odpowiednio o nią dbać. Tutaj trzeba dokładnie zapoznać się ze sposobem pielęgnacji konkretnego rodzaju nadruku. Zazwyczaj zaleca się pranie w detergentach przeznaczonych do delikatnych rzeczy. Należy też odpowiednio dobrać program prania w pralce. Najlepiej ubrania prać z innymi o podobnej kolorystyce i przed włożeniem do pralki wywrócić na lewą stronę. Nie zaleca się suszenia takiej odzieży w suszarkach bębnowych. Wówczas taka bluza zachowa swój ładny wygląd przez długi czas.

 

źródło: Partner MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ