Monday, March 4, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Blogerski brunch z The Secret Soap Store

Blogerski brunch z The Secret Soap Store

W dniu 21 sierpnia 2015 roku odbyło się zupełnie innowacyjne spotkanie organizowane przez firmę Scandia Cosmetics SA zatytułowane Blogerski Brunch.

W dniu 21 sierpnia 2015 roku odbyło się zupełnie innowacyjne spotkanie organizowane przez firmę Scandia Cosmetics SA zatytułowane Blogerski Brunch. Innowacyjne, gdyż pierwszy raz to właśnie firma wychodzi naprzeciw pojawiającym się tendencjom na rynku i organizuje spotkanie, które zazwyczaj blogerki/blogerzy organizują sobie sami, zapraszając do udziału firmy.

the secret soap

Tym razem sytuacja odwróciła się i firma Scandia Cosmetics SA, producent kosmetyków i marki The Secret Soap Store, nieustannie zapraszana na spotkania blogerskie w cały kraju postanowiła wyjść naprzeciw blogosferze i sama zorganizować spotkanie, zapraszając wybrane blogerki na pogawędki o kosmetykach.

the secret soap

Spotkanie rozpoczęło się w piątek w METAFORMA CAFE pod samym Wawelem i o godzinie 12.00 czyli w samo południe, stąd nazwa Blogerski Brunch. Na spotkanie przybyło ponad 20 najlepszych blogerek z okolic małopolski i śląska. Na przybyłych gości czekały smakołyki i napoje przygotowane przez Metaforma Cafe.
Metaforma Cafe https://www.facebook.com/metaforma.café, położna w malowniczym miejscu u podnuża Zamku Wawelskiego, znana jest z awangardowego, pełnego ciekawych przedmiotów wnętrza.

the secret soap

Głównym tematem spotkania była pielęgnacja po lecie i na ten temat przewidziano kilka ciekawych prelekcji.

Na początku spotkania wystąpły panie kosmetyczki, specjalistki manicure i pedicure z krakowskiego gabinetu kosmetycznego Dotyk Lata http://www.dotyklata.pl/ opowiadając o pielęgnacji stóp i dłoni.

the secret soap

Następnie szalona stylistka fryzur Basia Żurek, której salon mieści się w okolicy Galerii Krakowskiej, przy ul. Zacisze 7, żywiołowo opowiadała co robić a czego absolutnie nie wolno zafundować włosom.

Dorota Budzyńska kosmetolog i właścicielka Ginger Med SPA http://www.gotoginger.com.pl/ podzieliła się z wszystkimi min. o dobroczynnych właściwościach i działaniu oleju arganowego.

the secret soap

Na koniec przedstawicielki The Secret Soap Store opowiedziały o najnowszych kosmetykach marki, min. o komórkach macierzystych pomarańczy, głównym składniku nowej linii ORANGINI.

the secret soap

Spotkanie przerosło wszelkie oczekiwania i Panie wróciły bardzo zadowolone. Już wiadomo, że spotkanie zdecydowanie zostanie powtórzone, a może nawet otworzy nowy cykl spotkań. Zapraszamy na nasze strony internetowe: www.scandiacosmetics.pl, www.secret-soap.com

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ