Thursday, May 23, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Blogerki tropiły trendy w Silesia City Center

Blogerki tropiły trendy w Silesia City Center

10 blogerek z 10 najpopularniejszych blogów na Śląsku i nie tylko, spotkało się w Silesia City Center żeby zrobić gigantyczne zakupy, a wszystko w ramach akcji „Silesia Bloguje Style”.

blogerki

Blogerki w Silesia City Center, fot. lenalona.blogspot.com

10 blogerek z 10 najpopularniejszych blogów na Śląsku i nie tylko, spotkało się w Silesia City Center żeby zrobić gigantyczne zakupy, a wszystko w ramach akcji „Silesia Bloguje Style”. Każda z dziewczyn biorących udział w zabawie otrzymała od Silesia City Center 1000 zł na zakupy i niecałe 4 godziny na shopping. W sumie w sklepach wydano 10 tys. złotych!

blogerki

Blogerki w Silesia City Center, fot. lenalona.blogspot.com

Z zakupionych ubrań blogerki musiały przygotować jesienne stylizacje, które jeszcze w tym tygodniu trafią na ich blogi oraz na blog SilesiaStyle.blogspot.com, który prowadzi Silesia City Center. Efekt? Ponad 10 unikalnych stylizacji, z których możemy wyczytać, że tej jesieni modne będą militarne kurtki, gotyckie klimaty, toczki na głowie, butelkowa zieleń połączona z panterką, klimaty etno i czarne skóry. Na stworzenie stylizacji, które trafią na blogi, dziewczyny miały zaledwie 1 godzinę, a do dyspozycji przygotowany specjalnie na tę okazję fashion room pełen luster, parawanów i specjalistów od makijażu. Do dyspozycji blogerek był również fotograf.
Nikt dziś nie zna się na modzie tak jak blogerki modowe, to one wyznaczają trendy i wychwytują dla nas to, co najciekawsze ze światowych wybiegów. Na całym świecie do współpracy zapraszają je tacy giganci jak Vogue, H&M czy Dolce&Gabbana. Dziewczyny także świetnie rozumieją nie tylko tę wysoką modę, za ogromne pieniądze, ale także modę na każda kieszeń. Stylizacje podczas „Silesia Bloguje Trendy” powstały przede wszystkim z ubrań kupionych w popularnych sieciówkach. Chcieliśmy w ten sposób pokazać, że wydając niewiele, można stworzyć sobie samemu niezliczone jesienne stylizacje – mówi Tomasz Pietrzak z biura prasowego Silesia City Center. I dodaje: – W ten sposób udało nam się stworzyć swoisty jesienny look book, w którym zamiast nudnych modelek znajdziemy prawdziwe osobowości świata mody, pełne pomysłów, ekstrawaganckie, zadziorne i co najważniejsze, kochające modę .
W tworzeniu stylizacji pomagały m.in. Karolina Gliniecka, autorka jednego z dziś najpopularniejszych blogów modowych w Polsce charlize-mystery.blogspot.com, a także śląskie blogerki m.in. Milena Paciorak z lenalona.blogspot.com, Ewa Witczak ze standupfashion.blogspot.com, Małgorzata Salamon z mawadrobe.blogspot.com i duet Dagmara Gdala i Anna Błotko z popularnego silesiastreetlook.blogspot.com. Zdaniem Karoliny Jaśko redaktorki KobiecymOkiem.pl i jednej z uczestniczek, takie akcje jak „Silesia Bloguje Trendy” są nie tylko dobra zabawą, ale także okazją do poznania się z innymi blogerami, zwłaszcza na Śląsku, gdzie obecnie prowadzi się już ponad 100 takich blogów. – Śląskie blogerki są coraz bardziej widoczne i rozpoznawalne, odnoszą coraz większe sukcesy, zauważają je firmy kosmetyczne i odzieżowe. Spokojnie możemy już konkurować z warszawskim topem, co udowadniają takie blogi, jak Style by Caroline czy The Sign of Design – mówi.

Efekty „Silesia Bloguje Trendy” będzie można oglądać na następujących blogach:
charlize-mystery.blogspot.com
lenalona.blogspot.com
thesignofdesign11.blogspot.com
callistafashion.blogspot.com
silesiastreetlook.blogspot.com
standupfashion.com
mawardrobe.blogspot.com
wwwczekofashion.blogspot.com
kobiecymokiem.pl
1stylebycaroline.blogspot.com
silesiastyle.blogspot.com

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • sahabat qq 5 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Info here to that Topic: miastokobiet.pl/blogerki-w-silesia-city-center/ […]

  • Homepage 6 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: miastokobiet.pl/blogerki-w-silesia-city-center/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ