Monday, April 22, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Blogerki i blogerzy na wybiegu

Blogerki i blogerzy na wybiegu

5 blogerek i 5 blogerów modowych z Małopolski, 10 różnych styli i tylko jeden model bluzki – tak w kilku słowach można opisać kolejną edycję konkursu „Blogerki i blogerzy na wybiegu”, organizowanego w ramach Fashion

pod naszym patronatem

5 blogerek i 5 blogerów modowych z Małopolski, 10 różnych styli i tylko jeden model bluzki – tak w kilku słowach można opisać kolejną edycję konkursu „Blogerki i blogerzy na wybiegu”, organizowanego w ramach Fashion Show przez Galerię Krakowską. W tej edycji po raz pierwszy swoje stylizacje zaprezentowali panowie.

Blogerki i blogerzy na wybiegu

Zdjęcie 1 z 11

Amelia Zioło/fot. materiały prasowe

Do konkursu zaproszonych zostało pięć blogerek oraz pięciu blogerów modowych z Krakowa i okolic. Każdy z uczestników otrzymał bluzkę z nadrukiem muralu Galerii Krakowskiej zaprojektowaną przez autorkę marki DRESSAP – Annę Pirowską. Zadaniem blogerów było przygotowanie własnej stylizacji do otrzymanej bluzki i zaprezentowanie jej na wybiegu. O tym jak uczestnicy poradzili sobie z tym zadaniem można było się przekonać się w niedzielę 22 września 2013 roku, w Galerii.

Konkursowe stylizacje oceniło trzyosobowe jury: projektantka i autorka marki DRESSAP – Anna Pirowska, redaktorka działu moda Lounge Magazynu – Joanna Jawor oraz stylistka Galerii – GOShA Kusper. Każda z pań wybierała najciekawszą damską oraz męską stylizację, którą nagrodziła bonami o wartości 500zł na zakupy w Galerii Krakowskiej.

Jury wyróżniło 5 stylizacji: GOShA Kusper wybrała stylizację przygotowaną przez Kazika Stolarczyka, autora bloga mans-spirit.blogspot.com oraz stylizację Marty Kiszki, autorki bloga kiszma.blogspot.com. Joanna Jawor nagrodziła stylizację Sylwii Gaczorek, autorki bloga sylviagaczorek.blogspot.com oraz Łukasza Witka, autora bloga true2me.pl. Anna Pirowska wybrała stylizację Sylwii Gaczorek oraz stylizację Mateusza Patera, autora bloga mateuszpater.blogspot.com. Dodatkowo projektantka wyróżniła stylizację Roksany Tekieli wręczając bluzę swojego najnowszego projektu.

[Not a valid template]

W konkursie udział wzięli:

1. Małgorzata Bęben – autorka bloga Curly-affairs.blogspot.com,

2. Sylwia Gaczorek – autorka bloga Sylviagaczorek.blogspot.com,

3. Amelia Zioło – autorka bloga Choccolattes.pl,

4. Marta Kiszka – autorka bloga kiszma.blogspot.com,

5. Roksana Tekieli – autorka bloga roksana-t.pl,

6. Łukasz Witek – autor bloga true2me.pl,

7. Krystian Kris Jamróz – autor bloga krisjamroz.blogspot.com,

8. Sławomir Szewczyk – autor bloga slawomirszewczyk.blogspot.com,

9. Mateusz Pater – autor bloga mateuszpater.blogspot.com,

10. Kazik Stolarczyk – autor bloga mans-spirit.blogspot.com.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ