Wednesday, May 22, 2024
Home / Kultura  / Do startu, gotowi…

Do startu, gotowi…

Czyli jak w imię radości dziecięcej i prawa do dobrej zabawy zdobyć zamek, przetransportować go na własne terytorium i

miasto kobiet zamek

Zamek dla wszystkich dzieci, zupełnie za darmo, to główna atrakcja Szafobranka Miasta Kobiet

miasto kobiet zamek

Zamek dla wszystkich dzieci, zupełnie za darmo, to główna atrakcja Szafobranka Miasta Kobiet

Czyli jak w imię radości dziecięcej i prawa do dobrej zabawy zdobyć zamek, przetransportować go na własne terytorium i…nadmuchać!

No i ruszył. Blog. Nasz blog. Gwałtownie jak tajfun, uderzając w sam środek burzy przygotowań do „Szafobranka”. To już za niecałe dwa tygodnie! Ten baby swap pochłania ostatnio wraz z wszystkimi aspektami dzieciństwa, smoczkami, śpioszkami i butelkami 70% życia redakcyjnego. Okazało się bowiem, że darmowe ubranka, konkursy z nagrodami, gry, kredki i zabawki – to zbyt mało by zadowolić wymagania nasze i dzieciaków. Dlatego przedwczoraj porwaliśmy się na… zamek!

Najprawdziwszy, najpiękniejszy, dmuchany.

Jeszcze nie wiemy, czy zmieści się w CORT (CORT? To ten szklany podziemny budynek u stóp Wawelu – kojarzycie?), gdzie organizować będziemy Szafobranko. Ale ponieważ już rozpoczęłyśmy inwazję, dokonamy wszelkich starań, aby zamek zdobyć, a nawet nadmuchać, tak, by wszystkie księżniczki i wszyscy rycerze mogli fikać i skakać do woli! Czekamy więc na Was i Waszych małych łobuzów 22 października od godziny 10 rano. Wstęp oczywiście zwolniony z transakcji pieniężnych, czyli jak to na swapach i wymiankach bywa: zamiast monet i banknocików przynosimy pięć ubranek i przynajmniej jeden produkt z listy  http://domdziecka.net/pl_,jak_nam_pomoc.php, które trafią do krakowskiego Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy. ZAPRASZAMY!

autor wpisu: Dorota

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ